Teljes körű kültéri lámpa bekötése Miskolcon. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Kültéri lámpa bekötése Miskolcon a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Kültéri lámpa bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

17 villanyszerelő most online

Istvan

Istvan

Érdekel.

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Zsolt

Zsolt

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a kültéri lámpa bekötése Miskolcon?

2400 - 4500 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Miskolcon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kedves érdeklődő! Törekszem úgy megjavítani egy eszközt, kiépíteni egy hálózatot, hogy az sokáig szolgálja felhasználóját! Több éves szakmai tapasztalat!

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Szerelvényezés: 1000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 30000 Ft-tól 50000 Ft-ig /darab
  • Mosógép bekötése: 10000 Ft /darab

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

  • Kültéri lámpa bekötése

    6200 Ft

Zsolt K. - Kültéri lámpa bekötése Miskolcon - 1
Zsolt K. - Kültéri lámpa bekötése Miskolcon - 2

6 vélemény / értékelés 4.7

Teljesen elégedet vagyok vele.

István vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. A szakértelem mellett pontos, kedves, megbízható embernek tartanak. Iskolai időm elteltével folyamatosan a szakmában dolgozom.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Panel lakás átvezetékezése : 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig
  • Lámpa felszerelése: 10000 Ft
  • Síncsengő beépítése: 3.000 Ft

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    3500 Ft

István S. - Kültéri lámpa bekötése Miskolcon - 1
István S. - Kültéri lámpa bekötése Miskolcon - 2
István S. - Kültéri lámpa bekötése Miskolcon - 3
István S. - Kültéri lámpa bekötése Miskolcon - 4
István S. - Kültéri lámpa bekötése Miskolcon - 5

8 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon jó szakember!! Tökéletes munkát végzett. A menet közben adódó problémákat korrektül megoldotta.

Leó
3 éve

Miskolc dolgozom, megyében is! Profi munka, hatályos szabványok alkalmazásával! Regisztrált, ELMŰ által ajánlott szerelő vagyok , 37 éve dolgozom a szakmámban ,megbízható és gyors munkavállalás ,megfizethető áron."

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Kismegszakító cseréje: 3000 Ft-tól 4500 Ft-ig /darab
  • Csillár felszerelése: 3.000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 8-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.0

Érti a dolgát!

Fülöp
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő kültéri lámpa bekötése Miskolcon

Népszerű kérdés

Kültéri lámpa bekötése: mennyibe kerül Miskolcon?

Miskolcon a kültéri lámpa bekötése átlagára 2700 - 5100 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Miskolcon?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Miskolcon?

Jelenleg 53 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod ha erre van szükséged: kültéri lámpa bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Miben lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például kültéri lámpa bekötése vagy bármilyen hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Most 52-n várják, hogy segíthessenek. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!