Világítás bekötése Miskolc szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Világítás bekötése Miskolcon a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Világítás bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

18 villanyszerelő most online

Miklós

Miklós

A környéken vagyok.

Zoltan

Zoltan

Ingyenes kiszállás.

Ferenc

Ferenc

Érdekel.

Mennyibe kerül a világítás bekötése Miskolcon?

3100 - 5900 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Miskolcon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kedves érdeklődő! Természetesen számlaképes vagyok, minden egészségügyi szabályt betartok. 37+ év tapasztalat. Több, mint 47 városban.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Elágazó doboz illetve szerelvénydoboz elhelyezése süllyesztve,fészekvésés nélkül szerelvénydoboz tégla és gipszkarton falhoz: 300 Ft
  • Spot lámpa beszerelése: 1000 Ft
  • Falhorony vakolás: 700 Ft /méter

Üdv, Zoltán

  • Világítás bekötése

    4800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt szakember. Tudom ajánlani. Tapasztalat szakember, Az ígéreteit, határidőket betartja. Precízen dolgozott és kreatív ötletei vannak.

Izidor
3 éve
Teljes körű villanyszerelés! Elektromos hálózat kiépítése, felújítása, fogyasztók cseréje bekötése, esetleges hibaelhárítás! Precízen, tisztán dolgozunk, nem alkoholizálunk.

Korrekt árak:

  • Biztosítéktábla csere 4 db kismegszakítóig: 24.400 Ft
  • Sütő bekötés: 15000 Ft
  • Fi relé beépítése: 35000 Ft-tól 52500 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-15:00 - ig.

    6300 Ft

Miklós L. - Világítás bekötése Miskolcon - 1
Miklós L. - Világítás bekötése Miskolcon - 2

2 vélemény / értékelés 4.6

Elsőosztályú volt!

Zoltán
3 éve
Amennyiben regisztrált villanyszerelő szükséges (óra áthelyezés, teljesítmény bővítés, fővezetékek áthelyezése stb), akkor kérem keressen más szakembert, sajnos még nem rendelkezem ilyen képesítéssel. Keressenek bizalommal.

Villanyszerelés árak:

  • Kat 6 internet fali aljzat kötése, szerelése 1 db - 65.00 Ft
  • Társasházi izzócsere: 500 Ft-tól 1000 Ft-ig /darab
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 3750 Ft-tól 6250 Ft-ig /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    5300 Ft

Ferenc V. - Világítás bekötése Miskolcon - 1
Ferenc V. - Világítás bekötése Miskolcon - 2

3 vélemény / értékelés 4.8

Messzemenőkig meg vagyok elégedve vele! Gyorsan jött és profin, türelmesen megoldott minden problémát, ami menet közben azért merült fel bőven..., és még jó fej is... :) Felhívtam, hogy lenne a frissen vásárolt lakásomban egy hibás konnektor, plusz "pár méter" kábelcsatorna, amit el kellene tüntetni.

Lipót
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő világítás bekötése Miskolcon

Népszerű kérdés

Világítás bekötése: mennyi az ára Miskolcon?

Miskolcon a világítás bekötése átlagára 2800 - 5300 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valós véleményeket?

Miskolcon a világítás bekötése szolgáltatáshoz már 69 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Miskolcon?

Most 51 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod ha erre van szükséged: világítás bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Miben tudnak segíteni: villanyszerelők?

Például világítás bekötése vagy bármilyen hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Most 53-n várják, hogy segíthessenek. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!