Társasház erkély felújítás Miskolc szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Generálkivitelezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj generálkivitelező szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb generálkivitelezőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 88 generálkivitelező közül! Korrekt társasház erkély felújítás árak — 37100-69600 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Miskolcon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Miskolcon környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

13 generálkivitelező most online

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszallas.

Laszló

Laszló

erdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a társasház erkély felújítás Miskolcon?

37100 - 69600 Ft/db

A legjobb generálkivitelezők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező generálkivitelezőt!

Kulcsrakész ház. Sokéves tapasztalattal, minden részletre odafigyelő munkatársakkal. Teljeskörű lakásfelújítás generálkivitelezés ötlettől a megvalósításig. Korrekt Ár. Amiket vállalok: Padlószőnyeg lerakása betonra; Glettelés előkészítés; Panel erkély felújítás. Házfelújítás

  • Társasház erkély felújítás

    3600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Gyors pontos szakszerű tanácsadás.

Teljes körű lakásfelújítást vállalunk, belső-külső munkálatokat. Hívjon bizalommal. Festés, mázolás, burolás, térkő lerakás, hőszigetelés, stb. minden ami építőipar. Garancia. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Szalagparketta lerakása; Glettelés; Fürdőszoba kialakítása. Lakásfelújítás garanciával

    2900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Egy kiváló asztalosipari vállalkozás, ahol prémium minőségű bútorokat gyártanak.

Bármilyen munkát elvállalunk! Többé nem kell aggódnia csempéi, falai és háza tetejének épségéért. Szolgáltatásaink: Fürdőszobai csempe csere; Mennyezet glettelés; Panellakás erkély felújítás. Kedvező árak Ingyenes felmérés

    4000 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Kultúrált környezet, jófej csapat . Ha hülye vagy a vízes dolgokhoz akkor is kitalálják mit szeretnél.

Teljes körű felújítást vállalunk profi szakemberekkel lakások és családi házak esetén is. Nemzetközi tapasztalattal és számos referenciával rendelkezünk. Bízza otthonát profikra! Referenciák. Komplett beruházások. Ingatlan értékesítés. Saját szakemberek. Szolgáltatásaink: Fózolt laminált padló lerakása; Kültéri glettelés; Falfestés szórópisztollyal. Teljes körű ház felújítás

    2000 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Jól ment minden

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Kulcsrakész házak. Generálkivitelezés. Ház- és lakásfelújítás. Feladatok amiket vállalok: Panellakás konyha felújítás; Glettelés; Társasház erkély felújítás. Új Fürdő, profi munka 4-5 nap | 4-5 nap felújítási munkaidő

    2300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Az általuk készített bútort életveszélyesen szerelték fel, majd elszöktek a helyszínről. Bepereltem, a pert megnyertem. Igazságügyi szakértői vélemény készült a használhatatlan, életveszélyes bútoraikról. Senkinek nem ajánlom.

A felújításnak nem kell rémálomnak lennie! Tanácsadásunkon szakszerű segítséget nyújtunk! Lakásfelújításon töröd a fejed? Szaktanácsadásunkon minden kérdésedre választ kaphatsz! házfelújítás. lakásfelújítás. Főbb szolgáltatásaink: Bontás nélküli fürdőszoba felújítás; Festés előtti falmosás; Panel erkély felújítás. Mindent elvégzünk

    2900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Akármilyen problémával keresem az üzletet, mindig találnak valamilyen megoldást a fiúk. Áraik KORREKTEK!

Rendeld meg generálkivitelező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy generálkivitelező társasház erkély felújítás közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Társasház erkély felújítás: mennyi az ára Miskolcon?

Miskolcon a társasház erkély felújítás átlagos ára 21000 - 39500 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok hiteles véleményeket?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok generálkivitelezőt Miskolcon?

Ebben a pillanatban 66 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TÁRSASHÁZ ERKÉLY FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk generálkivitelezőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható generálkivitelezőt keresned ha erre van szükséged: társasház erkély felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a generálkivitelező?

Egy megbízható generálkivitelező részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Melyik feladatok tartoznak ehhez: társasház erkély felújítás?

A társasház erkély felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy generálkivitelezőt bátran megbízhatsz vele.