Udvar tervezés Miskolc szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Kertépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb kertépítőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 84 kertépítő közül, 13400-25100 Ft/óra áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Miskolcon bérelj fel a legjobb szakembereket a udvar tervezés! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Miskolcon környezetében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

13 kertépítő most online

Janos

Janos

erdekel.

abel

abel

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az udvar tervezés Miskolcon?

13400 - 25100 Ft/óra

A legjobb kertépítők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertépítőt!

Építkeznél, felújítanál? Kérj ajánlatot még ma álmaid otthonának tervezésére!

  • Udvar tervezés

    6200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

2021 decemberében bíztuk meg a Villa International zrt-t egy három lakásos társasház engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítésére. Eredetileg 2019 április 30 volt a határidő, de sajnos többszöri hosszadalmas csúszást követően csak szeptemberben kaptunk építési engedélyt, ezalatt volt hogy hetekre eltűntek és nem csináltak semmit. Ezt követően a kiviteli tervek is elkészültek, de kiderült, hogy olyan födém elemeket terveztek, amelyek nem szállíthatók ki a helyszínre a megközelítés adottságai miatt. Ezért az egész kiviteli statikai terveket át kellett dolgozni. Most már2020 szeptemberében a kivitelésnél tartunk és folyamatosan ütközünk olyan problémákba, mind az építész, mind a statikai terveken, hogy bizonyos részletek nincsenek kidolgozva, másokat elfelejtettek, vagy éppen rossz megoldást alkalmaztak. Senkinek nem ajánlom hogy őket bízzák meg!

Terveztess és építess egy megbízható és kiváló minőségű fűtésrendszert otthonodban. Hőszivattyús csomagok. Hőszivattyú rendszer családi házakba és lakásokba egyaránt. Profi épületgépészet. Minőségi anyagok. Garanciát adunk. Könnyen telepíthetők.

    3800 Ft

Színvonalas építész iroda, jol képzett tervezőkkel. Mindenkinek csak ajanlani tudom.

Komplett napelem rendszert biztosítunk, ügyintézéssel, tervezéstől a kivitelezésig. Díjmentes helyszíni felmérés.

    9500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

A Kulcsrakészházat, mint generálkivitelező építőipari céget sok cég versenyeztetése után választottuk ki, jó néhány referenciamunkáját láttuk a döntésünk előtt. Meg kell mondjam, a legjobb választásnak bizonyult a cég, határidőre tartotta a szerződést és a díjtételt. Menet közben sok ötletet adott, így lehetőségünk volt a számunkra legideálisabb megoldást megtalálni. Az általa elvégzett profi hőszigetelésnek köszönhetően alacsony a fűtésszámlánk a relatíve nagy alapterület ellenére is. A cég szakmai professzionalitása és korrekt munkája miatt ajánlom mindenkinek őket, ideális választás az Ön családi fészkének kialakításához. Egy életre szóló boldogságot szereztek nekünk...Zsolt

Kérj árajánlatot, bízd ránk, és mi megtervezzük exkluzív, személyre szabott álomotthonod! Jól átgondolt térszervezés, innovatív megoldások, időtállóság - mind a Te igényeidhez.

    11400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Hihetetlen kedvesek, korrekt szakmai tudással rendelkező szakemberek dolgoznak az irodában, csak ajánlani tudom!

Nálunk megtalálod: Minőségi tervezés és kivitelezés. Kérj árajánlatot még Ma! Igényfelméréstől a kivitelezésig, gyorsan és kiváló minőségben. Segítünk berendezkedni.

    8000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Tervező iroda, tele szakemberekkel! :)

Rendeld meg kertépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kertépítő udvar tervezés közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Udvar tervezés: milyen árak vannak Miskolcon?

Miskolcon az udvar tervezés átlagára 12100 - 22700 Ft/óra. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kertépítők - mi alapján válasszunk Miskolcon?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok kertépítőt Miskolcon?

Jelenleg 64 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést UDVAR TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz hívhatunk kertépítőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált kertépítőt keresned akkor, ha erre van szükséged: udvar tervezés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy kertépítő segítségét?

Egy megbízható kertépítő az udvar tervezés mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: udvar tervezés?

Az Udvar tervezés és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy kertépítőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.