Kijelző javítás szolgáltatásra van szükséged Miskolcon és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 19 telefon szerelő közül! Korrekt kijelző javítás árak: 4600-8700 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Miskolcon! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Miskolcon környékén elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 telefon szerelő most online

Krisztián

Krisztián

Еrdekel.

András

András

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a kijelző javítás Miskolcon?

4600 - 8700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Gábor, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Amiket vállalok:, mobiltelefon javítás, telefon lcd kijelző javítás, telefon szoftver javítás, samsung akkumulátor csere, samsung akkumulátor csere

Amiket vállalok:, telefon kijelző karc javítás, telefon mikrofon javítás, telefon mikrofon javítás, iphone x akkumulátor csere, törött kijelző javítás

  • Kijelző javítás

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Udvarias előadóművész. Kész voltam eljönni, de le kellett mondanom a feladatot.

Üdv Tibor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. iPhone készülékek szervize • Expressz javítások • Élettartam garancia • Időpontfoglalás iPhone szervizeinkben

Főbb szolgáltatásaink:, telefon érintőképernyő javítás, telefon hangszóró tisztítás, asztali telefon javítás, xiaomi kijelző javítás, samsung telefon üvegcsere

    5600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

A munkát a megállapodás szerint végezték el.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! A javítások 85%-a szervizeinkben akár meg is várható. Ez köszönhető a kimagasló alkatrész készletünknek, és kollégáink teljesítményének.

Szolgáltatásaink:, telefon hangszóró tisztítás, iphone 8 plus akkumulátor csere, beázott iphone javítás, telefon lcd kijelző javítás, betört telefon kijelző javítás

    4500 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon gyorsan és nagyon jól megoldotta a mikrofon problémáját!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő kijelző javítás közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Kijelző javítás: milyen árak vannak Miskolcon?

Miskolcon a kijelző javítás átlagára 5000 - 9500 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan válasszunk Miskolcon?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Miskolcon?

Ebben a pillanatban 27 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ JÉGKÁR JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy telefon szerelő?

Egy járműfényező ezzel a feladattal bízható meg: autó jégkár javítás vagy bármilyen hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó telefon szerelő?

Egy megbízható járműfényező pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: kijelző javítás?

Az Autó jégkár javítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy járműfényezőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.