Költöztetés: erre van szükséged Miskolcon és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 49 teherszállító közül! Korrekt költöztetés árak: 2600-5000 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Miskolcon! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Miskolcon környezetében elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

7 teherszállító most online

Tibor

Tibor

Szállítás 0-24

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a költöztetés Miskolcon?

2600 - 5000 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb teherszállítók Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

A megoldások embere vagyok. Fő profilunk:, samsung kijelző csere, telefon pixelhiba javítás, kijelző javítás, képernyő csere, telefon adatmentés

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon képernyő javítás, telefon lcd kijelző javítás, telefon képernyő javítás, huawei akkumulátor csere, telefon kamera lencse javítás

  • Költöztetés

    4000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Türelmesen végigvezetett a távoli adatmentés pontjain, megállt a lehetőségeknél (például egy külön firmware fájl letöltése és használata, ha a szabványos módszer nem működött).

Sándor M.
Sándor M. 4405 Nyíregyháza Online

Nyíregyháza dolgozom, megyében is! Szakszerű mobiltelefon javítás. ... berepedt, telefon kijelző csere, gyorsan lemerülő akkumulátor cseréje. Minden típusú telefon javítását vállaljuk!

Szolgáltatásaink:, telefon adatmentés, telefon kamera javítás, telefon adatmentés, telefon adatmentés, kijelző javítás

    3400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Javítás okostelefon Xaiomi Redme 5 Plus - hálózati csatlakozó

Üdv Richárd vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Ha a javítás után később bármi problémát észlelsz készülékeden, nyugodtan hozd vissza hozzánk, mi nem futunk el, biztos találunk rá megoldást.

Munkáim:, iphone 11 akkumulátor csere, samsung telefon üvegcsere, telefon hangszóró tisztítás, iphone 11 akkumulátor csere, alcatel kijelző javítás

    5500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Emellett a hangszórót is kicseréltem az iPhone-omon. Minden megfelelően működik, az árak megfelelőek, nagyon elégedett vagyok a javítással.

Gyári és nem gyári alkatrészek ismert, megbízható gyártóktól. Hívjon ma. Oldalunkon folyamatosan bővülő választák várja a vásárlókat.

Amiket vállalok:, samsung akkumulátor csere, iphone 8 akkumulátor csere, telefon töltő javítás, képernyő csere, telefon képernyő javítás

    7000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyszerű munka! Minden gyors, világos és magas színvonalú. Amellett, hogy az akkumulátor tisztítása mellett a hangszórók és a csatlakozók cseréje ajándékba. Mindenkinek ajánlom ezt a céget!

György S.
György S. 4405 Nyíregyháza Online

Tisztelt megrendelők! Főbb szolgáltatásaink:, vezetékes telefon javítás, telefon usb csatlakozó javítás, telefon javítás, telefon képernyő javítás, telefon kijelző karc javítás

Szolgáltatásaink:, iphone se akkumulátor csere, mobiltelefon javítás, törött telefon kijelző javítás, telefon töltő javítás, asztali telefon javítás

    6200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Minden nagyszerű! Mindent megvettem, amire szüksége volt, és mindenről, amire szüksége volt, azonnal gondoskodtak. Mindent hozott, amire szüksége volt! Minden megtette a megbeszélt összeget, és egy bónusz ragasztotta az üveget, amit hozott magával is!!!!

Miklós S.
Miklós S. 4246 Nyíregyháza Online

Üdvözlöm a profilomon. Megbízható iPhone és Android szerviz. Szervizünk 2015 óta működik Óbuda szívében, naponta több mint 200 Apple, Samsung, Huawei vagy Xiaomi késüzlék kerül javításra szakképzett szerelőink által, ennek köszönhetően ügyfeleink már több mint 15.000.000 Ft-ot takarítottak meg az egyéb alternatívákkal szemben.

Munkáim:, üvegkarc eltávolítás, samsung kijelző csere, vezetékes csengő szerelés, üvegkarc eltávolítás, iphone 6 akkumulátor csere

    4800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

A legjobb ember a feladatra. 100%-ban elégedett a munkájával! Ajánlom!).

SC Kim
2 éve

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító költöztetés közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Költöztetés: mennyi az ára Miskolcon?

Miskolcon a költöztetés átlagos díja 2600 - 5000 Ft. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi értékeléseket?

Miskolcon a költöztetés szolgáltatáshoz már 64 véleményt kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok teherszállítót Miskolcon?

Most 49 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KÖLTÖZTETÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok teherszállítót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható teherszállítót megbíznod ha erre van szükséged: költöztetés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó teherszállító?

Egy megbízható teherszállító pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: költöztetés?

A költöztetés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy teherszállítót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.