Ajtó felújítás Nyíregyházán tapasztalt szakemberekkel!

Ajtószerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj ajtófelújító szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Ajtó felújítás Nyíregyházán - Válasszon a 54 elérhető szakember közül. Garantált minőség és versenyképes árak. Kérjen ajánlatot most! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Nyíregyházán közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

9 ajtófelújító most online

Zoltan

Zoltan

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Gyula

Gyula

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül az ajtó felújítás Nyíregyházán?

4800 - 9000 Ft/óra

A legjobb ajtófelújítók Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ajtófelújítót!

János S.
János S. 4551 Nyíregyháza Online

Nyílászáró és zárszerviz gyorsszolgáltatás! Szoruló ajtó utánállítása, beállítás!

  • Ajtó felújítás

    3600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Gyors pontos szakszerű tanácsadás.

Dániel B.
Dániel B. 4400 Nyíregyháza Online

Ajtó javítás, zárjavítás korrekt áron, gyors kivitelezéssel. Nyugdíjas nagycsaládos...

    3900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Rendben volt minden segítőkészek voltak és korrektek.

György P.
György P. 4405 Nyíregyháza Online

Ha úgy érzi, hogy szüksége van ablak, ajtó, redőny javításra, beállításra, hívja szakértőinket, akik igyekeznek 24 órán belül megoldani problémáját.

    3700 Ft

Aki nem akar hónapokat várni ablakra,ajtóra!Az itt talál magának új,és használt,azonnal elhozható termékeket!

József M.
József M. 4481 Nyíregyháza Online

Ablak és Ajtó Beállítás Garanciával Ingyenes Felmérés és Árajánlat! Ablak Ajtó Beállítás Budapest, felújítás. Fa ajtó felújítás. garanciával. Fa nyílászáró felújítás.

    3400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

A legjobb cég a környéken. Magas szintű szakmai tudással és rugalmassággal rendelkeznek, a közös munka elejétől végéig meg vagyunk velük elégedve. Csak ajánlani tudom mindenkinek

Családi házba, kültérre nyíló acél ajtók. Hőhídmentes kivitel. Üvegezett acél ajtólap. UV és időjárás álló külső bevonat, hőhídmentes alumínium tok és küszöb, acél ajtólap.

    4200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon időszerűvé vált már panel lakásomban az ablak csere, és mivel nem olcsó mulatság ezért normális emberekkel akartam megcsináltatni. Barátnőm ajánlotta Zoliékat, aki szintén velük csináltatta, így a munkájuk minőségét is láttam előre. Szimpatikus csapat volt, és mivel én dolgoztam így bátran hagytam ott a lakáskulcsot, nem kellett felügyelet. Külön értékeltem azt, hogy egyedülálló nőként nem próbáltak meg "lehúzni", korrekten el lett magyarázva minden lehetőség az anyagi vonzatával együtt, sőt még felesleges munkákról és kiadásról ők beszéltek le. Nem csalódtam, nagyon szép lett minden, csak ajánlani tudom !!

Rendelj ajtófelújító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ajtószerelő ajtó felújítás közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Ajtó felújítás: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán az ajtó felújítás átlagos díja 5600 - 10500 Ft/óra. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Ajtószerelők - mi alapján választhatunk Nyíregyházán?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok ajtószerelőt Nyíregyházán?

Jelenleg 45 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AJTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik munkákhoz hívhatok ajtószerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált ajtószerelőt hívnod amennyiben erre van szükséged: ajtó felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy ajtószerelő?

Egy megbízható ajtószerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: ajtó felújítás?

Az Ajtó felújítás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy ajtószerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.