ELMŰ hálózatbővítés Nyíregyháza szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb ELMŰ hálózatbővítés Nyíregyházán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! ELMŰ hálózatbővítés Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

13 villanyszerelő most online

Balazs

Balazs

Sok tapasztalatom van

akos

akos

Ma is elvállalom.

Imre

Imre

Mennyibe kerül a elmű hálózatbővítés Nyíregyházán?

13300 - 24900 Ft

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tamás M.
Tamás M. 4405 Nyíregyháza Online

Tamás vagyok. Többnyire Nyíregyháza és vonzáskörzetében szoktam munkát vállalni,de kivételes esetben távolabbi településeken is dolgozom. Vállalunk kisebb-nagyobb munkákat is.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Panellakás átalakítás 8.800 Ft/szerelvénytől
  • Lakáselosztó bekötése: 25000 Ft
  • Eon ügyintézés: 35000 Ft-tól 40000 Ft-ig /alkalom

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-20:00 - ig.

  • ELMŰ hálózatbővítés

    5700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.3

Korrekt áron dolgozik. Kisebb problémákat segít telefonon keresztül is megoldani. Ajánlani tudom. Koszonom!

Sándor
3 éve
Gyula U.
Gyula U. 4246 Nyíregyháza Online

Üdv Gyula vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Lakossági villanyszerelést vállalok A- tól Z- ig. Regisztrált, ELMŰ által ajánlott szerelő vagyok , 22 éve dolgozom a szakmámban ,megbízható és gyors munkavállalás ,megfizethető áron."

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • 80 m2 új építésű családi ház villanyszerelés kivitelezése anyaggal és munkadíjjal: 1.500.000 Ft
  • Kiszállási díj: 5000 Ft /darab
  • Csillár felszerelése: 2500 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    7100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Értesített minden munkamenetről.

Kelemen
3 éve
Árpád M.
Árpád M. 4405 Nyíregyháza Online

Üdvözlöm! Végzett villanyszerelők vagyunk, mindannyian több éves tapasztalattal rendelkezünk. Nyíregyháza környéki településekre is kiszállok!

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Áramkör bővítés /3fázis/ 8000 – 10.000 Ft
  • Ajánlat és felmérés: 1 Ft
  • Panellakás átalakítás 6.800 Ft/szerelvénytől

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4500 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon elégedettek voltunk vele. Gyors volt, pontos és precíz, mindent úgy csinált, ahogy megbeszéltük.

Dávid
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elmű hálózatbővítés Nyíregyházán

Népszerű kérdés

ELMŰ hálózatbővítés: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a elmű hálózatbővítés átlagára 15000 - 28100 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok hiteles értékeléseket?

Nyíregyházán az elmű hálózatbővítés szolgáltatáshoz már 47 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Nyíregyházán?

Ebben a pillanatban 35 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod amennyiben erre van szükséged: elmű hálózatbővítés.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható az elmű hálózatbővítés és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt specialista regisztrált már.

Olvas

Népszerű szolgáltatások Nyíregyházán