Fózolt laminált padló lerakása Nyíregyháza szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb parkettázókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 52 parkettázó közül! Korrekt fózolt laminált padló lerakása árak — 2100-3900 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Nyíregyházán közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

8 parkettázó most online

Szabolcs

Szabolcs

Sok tapasztalatom van

Istvan

Istvan

Ma is elvallalom.

Endre

Endre

Mennyibe kerül a fózolt laminált padló lerakása Nyíregyházán?

2100 - 3900 Ft/nm

A legjobb parkettázók Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Pál M.
Pál M. 4481 Nyíregyháza Online

Szép napot, több mind 19 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7500 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5900 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2500 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2500 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 5900 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6200 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1600 Ft /㎡

  • Fózolt laminált padló lerakása

    3300 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Annak ellenere, hogy nem kotottunk uzletet jo volt talalkozni vele. Rengeteg hasznos informacival lettem gazdagabb. Tapasztalt, tisztelettudo, pontos. Ajanlani tudom. Sok sikert Csikos Attila Zoltan

Arnoldo K
2 éve
Zsolt S.
Zsolt S. 4551 Nyíregyháza Online

Szép napot, több mind 20 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1700 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7500 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6800 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2100 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7400 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5700 Ft /㎡

    5500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Kollégájuk a megbeszélt időben érkezett, felelősségteljesen, körültekintően dolgozott. Korrekt tájékoztatást adott. Köszönöm a munkáját!

Sándor D.
Sándor D. 4432 Nyíregyháza Online

Akciós laminált padló, VINYL padló szaküzlet, akciós lerakás Budapest és 30 km körzetében. Az akció csak a készlet erejéig tart! Olcsó, de minőségi padlók. Kedvező árak, gyors munka. Kedvező ajánlatért hívjon. Megbízható szakemberek. Szolgáltatásaink: laminált padló lerakása; fehér padló; ceramin parketta. Erős, strapabíró padlók

    2700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Nem könnyű manapság jó szakembert találni, de nekünk szerencsére sikerült, csak ajánlani tudjuk!

Szép napot, több mind 25 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8700 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6400 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2700 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2500 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6500 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6000 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1400 Ft /㎡

    2700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Megbízható, precíz. Ajánlom mindenkinek!

Szép napot, több mind 25 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 9900 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6700 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2100 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7300 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5100 Ft /㎡

    2400 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Az egyik legprofesszionálisabb festő, akivel valaha találkoztam. Időben, pontosan végez a rábízott munkáival, kimagasló minőségben!

Szép napot, több mind 13 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. HParketta csiszolás-lakkozás: 6600 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1400 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7300 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6500 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2500 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6400 Ft /㎡

    2300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Nagy a választék, kedvező árak, segítőkész személyzet.

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó fózolt laminált padló lerakása közben Nyíregyházán

Fózolt laminált padló lerakása: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán a fózolt laminált padló lerakása átlagára 18200 - 34200 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Parkettázók - mi alapján választhatunk Nyíregyházán?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok parkettázót Nyíregyházán?

Most 38 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FÓZOLT LAMINÁLT PADLÓ LERAKÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok parkettázót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált parkettázót megbíznod ha erre van szükséged: fózolt laminált padló lerakása.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi parkettázó segítségét?

Egy jó parkettázó a fózolt laminált padló lerakása mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Milyen helyzetben van szükséged a következőre: parkettázó?

Ha profi parkettázó segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A fózolt laminált padló lerakása és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.