Minőségi vinyl padló lerakása Nyíregyházán. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb parkettázókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 60 parkettázó közül, 4200-8000 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Nyíregyházán bérelj fel a legjobb szakembereket a vinyl padló lerakása! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Nyíregyházán közelében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

9 parkettázó most online

Csaba

Csaba

Ingyenes kiszallas.

Balazs

Balazs

erdekel.

Gyula

Gyula

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a vinyl padló lerakása Nyíregyházán?

4200 - 8000 Ft/nm

A legjobb parkettázók Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Csaba K.
Csaba K. 4405 Nyíregyháza Online

Varázsolja újjá régi parkettáját. Mestertől. Megfizethető ár. Modellek: szakértelem, megbízhatóság, garancia. Amiket vállalok: vinyl padló lerakása; design vinyl padló; parketta javítás. Svédpadló, Chevron, Bambusz, Lamella, Ipari parketta

  • Vinyl padló lerakása

    2200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Pontos, precíz szakember, abszolút megbízható, kiváló munkát végez, bátran ajánlom

Tivadar K.
Tivadar K. 4433 Nyíregyháza Online

Kaindl Classic Touch hagyományos jellegű laminált padlók egyenesen Ausztriából. Nézze meg a Pilisparkettában, a 10-es úton, Piliscsaba után. Széles választék. Osztrák minőség. Feladatok amiket vállalok: pvc padló; garázs padló; modern parketta. Standard, Széles, Prémium

    4900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Köszönöm a pontos precīz munkåt! Tovåbbi sok sikert kívånok!!!

Andor H.
Andor H. 4405 Nyíregyháza Online

Parketta csiszolás, lakkozás, pácolás, hézagolás javítása mindenfajta Parkettarakása Feladatok amiket vállalok: vinyl padló fürdőszobába; vintage laminált padló; parketta vágó. PARKETTA CSISZOLÁS, LAKKOZÁS

    2200 Ft

Szép napot, több mind 12 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7300 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6300 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2900 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7100 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 7000 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡

    3100 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Nem csak az tetszik benne,hogy más szakértőkkel" ellentétben , korrekt és alapos,hanem,hogy érthetően el is magyarázza,hogy mit csinált. Egy jó hosszú távú befektetés."

Szép napot, több mind 11 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1400 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8200 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6100 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2200 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6000 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5000 Ft /㎡

    5300 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsak, de kalkulálj úgy velük, hogy félóra munkáért (Ventillátor lapát tisztítás) 35ezret kérnek. Aztán zsidónak neveznek ha sokallod.

Zsolt W.
Zsolt W. 4246 Nyíregyháza Online

Szép napot, több mind 16 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1100 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 11300 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5900 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2400 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2600 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7400 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6100 Ft /㎡

    3400 Ft

Elégedett voltam most is és 5 évvel ezelött is. Gyors kiszolgálás jó raktárkészlet. A távolság ellenére is megérte nálatok vásárolni.

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó vinyl padló lerakása közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Vinyl padló lerakása: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a vinyl padló lerakása átlagos ára 3800 - 7200 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós véleményeket?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok parkettázót Nyíregyházán?

Jelenleg 43 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VINYL PADLÓ LERAKÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok parkettázót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált parkettázót hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: vinyl padló lerakása.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi parkettázó segítségét?

Egy profi parkettázó a vinyl padló lerakása mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor parkettázót hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!