Minőségi h-tarifás bekötése Nyíregyháza. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb H-tarifás bekötése Nyíregyházán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! H-tarifás bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

108 villanyszerelő most online

Roland

Roland

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Imre

Imre

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a h-tarifás bekötése Nyíregyházán?

11800 - 22200 Ft

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Zsolt M.
Zsolt M. 4431 Nyíregyháza Online
Az általam kiépített új hálózatokra 15 év teljes körű garanciát vállalok, amennyiben rendeltetés szerűen van használva és nem történik rajta utólagos módosítás. Ha a hirdetésem elnyerte a tetszését, on bizalommal.

Szolgáltatások és árak:

  • Villanytűzhely és sütő együttes beüzemelés: 15.000 Ft
  • Elektromos hálózat felújítás: 6500 Ft
  • Lakás átvezetékelése: 8500 Ft /㎡

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-17:00 - ig.

  • H-tarifás bekötése

    6200 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Pontos

Dávid
3 éve
Béla A.
Béla A. 4432 Nyíregyháza Online

Üdvözlöm a profilomon. Gyerekkorom óta foglalkozom villamossággal - elekronikával. Fizetés már a helyszínen bankkártyával is!

Nívósan és megfizethető áron:

  • Gyengeáramú hálózati vezeték kiépítése meglévő védőcsőben elhelyezve (kat6 utp)1 m - 800 Ft
  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft /darab
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 8000 Ft /darab

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    7000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.0

Kiváló szakember!

Rezső
3 éve

A megoldások embere vagyok. Erősáramú villamos ipari szakember vagyok, önálló villanyszerelő, 15 éves szakmai tapasztalattal rendelkezem. Több éves szakmai tapasztalat!

Villanyszerelés árak 2022:

  • Elágazó doboz illetve szerelvénydoboz elhelyezése süllyesztve,fészekvésés nélkül szerelvénydoboz tégla és gipszkarton falhoz: 300 Ft
  • Mérőhely kialakítás, felmérés: 20000 Ft /alkalom
  • Villanyszerelés: 10000 Ft-tól 500000 Ft-ig /kiállás

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

    3600 Ft

László C. - H-tarifás bekötése Nyíregyházán - 1
László C. - H-tarifás bekötése Nyíregyházán - 2

10 vélemény / értékelés 4.6

A legmegfelelőbb munkát adja ki a kezéből, ajánlani tudom.

Emánuel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő H-tarifás bekötése Nyíregyházán

Népszerű kérdés

H-tarifás bekötése: milyen árak vannak Nyíregyházán?

Nyíregyházán a h-tarifás bekötése átlagára 13900 - 26100 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós véleményeket?

Nyíregyházán a h-tarifás mérőhely szolgáltatáshoz már 281 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Nyíregyházán?

Most 237 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő feladattal bízható meg bátran: h-tarifás mérőhely vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Mire számíts, ha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a h-tarifás mérőhely és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt specialista közül válogathatsz.