Mennyezeti lámpa bekötése Nyíregyházán a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Mennyezeti lámpa bekötése Nyíregyházán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Mennyezeti lámpa bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

16 villanyszerelő most online

Zsolt

Zsolt

Érdekel.

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Istvan

Istvan

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a mennyezeti lámpa bekötése Nyíregyházán?

2400 - 4500 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tamás K.
Tamás K. 4246 Nyíregyháza Online

Tamás vagyok. Mindenféle villanyszerelési munkát vállalunk ELMŰ regisztrációval, rövid határidővel, barátságos áron. Villanyszerelés: ELMŰ-EON ajánlott szerelő vagyok.

Villanyszerelési Árlista:

  • Projektor áthelyezése 1 db - 0 Ft
  • Régi neon világítótestek ledesre átszerelése: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig /darab
  • Védőföldelés kialakítása: 45.000 Ft-tól

Kiszállási díjaink: 8.00 - 17.00 óra között .

  • Mennyezeti lámpa bekötése

    5200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.1

Hozzáértő, gyors szakember. Pillanatok alatt elvégezte a munkát.

Dávid
3 éve
István J.
István J. 4246 Nyíregyháza Online

Nyíregyháza dolgozom, megyében is! Az elvégzendő munkára árajánlatot adunk, munkánkra garanciát vállalunk. Számlaképesek vagyunk. Keressenek bizalommal, várjuk hívásukat.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Villany tűzhellyel kapcsolatos munkák Villanytűzhely és sütő beüzemelés 15.000 – 20.000 Ft
  • Bojler szerelés: 30000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab
  • Mérőhely szabványosítás: 210000 Ft-tól 320000 Ft-ig /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    6200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Mindent ügyesen megoldott, jó munkát végzett. Ismerőseim, ha kérik ajánlom nekik.

Vilmos
3 éve
Zsolt Z.
Zsolt Z. 4433 Nyíregyháza Online

Nyíregyháza dolgozom, megyében is! Lakossági villanyszerelést vállalok A- tól Z- ig. Üzletek, cégek is bátran keressenek. Számlaképes vagyok.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Bojler szerelés: 12000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Mosógép bekötése: 5000 Ft /darab
  • Mosogatógép bekötése: 10000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 9-tól 16 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4500 Ft

Zsolt Z. - Mennyezeti lámpa bekötése Nyíregyházán - 1
Zsolt Z. - Mennyezeti lámpa bekötése Nyíregyházán - 2

10 vélemény / értékelés 4.4

Már a munka kezdeti szakaszában is látom rajta, hogy precíz és szakmailag ottvan. Mindent elmond, ami kérdés felmerül a munkával kapcsolatban.

Bence
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő mennyezeti lámpa bekötése Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Mennyezeti lámpa bekötése: milyen árak vannak Nyíregyházán?

Nyíregyházán a mennyezeti lámpa bekötése átlagára 2400 - 4500 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós véleményeket?

Nyíregyházán a mennyezeti lámpa bekötése szolgáltatáshoz már 53 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Nyíregyházán?

Jelenleg 36 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned ha a következőre van szükséged: mennyezeti lámpa bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a mennyezeti lámpa bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on nagyon sok szakember van, aki kész megoldani a problémát.