Mennyezeti spot lámpa bekötése Nyíregyházán területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Mennyezeti spot lámpa bekötése Nyíregyházán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Mennyezeti spot lámpa bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

14 villanyszerelő most online

Istvan

Istvan

Ma is elvállalom.

Istvan

Istvan

A környéken vagyok.

Balazs

Balazs

Ingyenes kiszállás.

Mennyibe kerül a mennyezeti spot lámpa bekötése Nyíregyházán?

3000 - 5600 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Balázs K.
Balázs K. 4433 Nyíregyháza Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Fontos az első benyomás, ezért is szeretek az ügyfeleimmel személyesen is találkozni a munka megkezdése előtt. Speciális ígényeit is megvalósítom.

Szolgáltatások / Árak:

  • Telefon elosztó kiépítése 1 db - 6.000 Ft
  • Kamera rendszer telepítése: 8000 Ft /egység
  • Konnektor cseréje: 1400 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 8.00 - 16.00 óra között .

  • Mennyezeti spot lámpa bekötése

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.0

Minden egyben volt. Pontos, gyors és számlát adott.

Ágoston
2 éve

Kedves érdeklődő! Ezen kívül foglalkozom régi házak, lakások elektromos hálózatának javításával, részleges vagy teljes felújításával, elosztószekrények korszerűsítésével, cseréjével, illetve hibaelhárítással is. Munkánkra Garanciát is vállalunk.

Villanyszerelés árak:

  • Tűzhely bekötés: 22.000 Ft
  • Konnektor cseréje: 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab
  • Villanybojler bekötés: 10000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 24/7

    4600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.0

Hasznos tanácsokat adott a hiba feltárása után, majd pontosan és jól végezte a munkáját

István D.
István D. 4246 Nyíregyháza Online

István, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Több mint 23 éves szakmai tapasztalattal,szakirányú végzettséggel, Azonnali számlázással!

Korrekt árak:

  • Mérőhely szabványosítás: 90.000 Ft-tól
  • Biztosíték tábla csere: 80.000 Ft-tól 100.000 Ft-ig
  • Garázsajtó nyitás mobil telefonról hívással: 60000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 8:00 - től ,-19:00 - ig. óra között .

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.4

Megkeresésekor szinte azonnal reagál, megfizethető árát mond, jól dolgozik és segítőkész.

Jenő
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő mennyezeti spot lámpa bekötése Nyíregyházán

Mennyezeti spot lámpa bekötése: milyen árak vannak Nyíregyházán?

Nyíregyházán a mennyezeti spot lámpa bekötése átlagára 2000 - 3800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Nyíregyházán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Nyíregyházán?

Ebben a pillanatban 38 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő a mennyezeti spot lámpa bekötése mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a mennyezeti spot lámpa bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok tapasztalt specialista van, aki kész megoldani a problémát.