Led lámpa bekötése Nyíregyházán gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Led lámpa bekötése Nyíregyházán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Led lámpa bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

12 villanyszerelő most online

József

József

Érdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Ernő

Ernő

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a led lámpa bekötése Nyíregyházán?

2200 - 4100 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Ernő B.
Ernő B. 4246 Nyíregyháza Online

Tisztelt megrendelők! Amennyiben felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal telefonon, illetve üzenetben. Ha a szükség úgy hozza nem dobom el a szerszámokat 20h-kor.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Lámpa felszerelés: 5080 Ft /darab
  • Lakás átvezetékelése: 7000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 4500 Ft-tól 7500 Ft-ig /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

  • Led lámpa bekötése

    5600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Bár igen elfoglalt, mégis rugalmas. Gyors és pontos.

Bence
3 éve
András C.
András C. 4400 Nyíregyháza Online
Üdvözlöm Önt az oldalamon, András 53 éves Nyíregyházai lakos vagyok, villanyszerelőként dolgozok, vállalok kisebb-nagyobb villanyszerelési munkákat akár hétvégén is. Nem ilyedek meg a korai munkakezdéstől. A megbeszélt 8h az 8:00perc nem 8:15h.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Szerelvényezés: 1200 Ft-tól 3000 Ft-ig
  • Mérőhely szabványosítás: 30000 Ft-tól 80000 Ft-ig /darab
  • Csillár felszerelése: 5.000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 18.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    7500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Precíz és tisztességes.

Kornél
3 éve
József S.
József S. 4431 Nyíregyháza Online

József, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Több mint 7 éves szakmai tapasztalattal,szakirányú végzettséggel, Kollégáink több éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek.

Villanyszerelés árak:

  • Nagykiterjedésű fémtárgy földelése 1000 – 1500 Ft/db
  • Áramvédő beépítése fi relé : 15000 Ft /darab
  • Vezeték csere, áthúzás: 9500 Ft /㎡

Üdv, József

    4200 Ft

József S. - Led lámpa bekötése Nyíregyházán - 1

8 vélemény / értékelés 4.3

Precízen és gyorsan dolgozik. Köszönöm.

Benjámin
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő led lámpa bekötése Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Led lámpa bekötése: mennyi az ára Nyíregyházán?

Nyíregyházán a led lámpa bekötése átlagára 2000 - 3800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Nyíregyházán?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Nyíregyházán?

Ebben a pillanatban 38 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod ha a következőre van szükséged: led lámpa bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: led lámpa bekötése?

A led lámpa bekötése és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.