Plafon glettelése Nyíregyházán. Forduljon hozzánk bizalommal!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 64 szobafestő közül, 900-1700 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Nyíregyházán bérelj fel a legjobb szakembereket a plafon glettelése! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Nyíregyházán környékén dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

10 szobafestő most online

Roland

Roland

Ma is elvallalom.

Janos

Janos

A környeken vagyok.

Istvan

Istvan

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a plafon glettelése Nyíregyházán?

900 - 1700 Ft/m2

A legjobb szobafestők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Béla K.
Béla K. 4400 Nyíregyháza Online

Kültéri falak vakolása és festése. Szobafestés, mázolás és tapétázás szakemberekkel. Önnek csak a színeket kell kiválasztani, mi gondoskodunk a minőségről és mennyiségről. Gipszkartonozás. Felújítás. Burkolás. Ingyenes ajánlatkérés. Bontás. Kertrendezés. Amiket vállalok: Diszperzites fal tisztítása, Beltéri festés, mázolás, Csövek festés, beton festés, padlószőnyeg lerakás

  • Plafon glettelése

    4300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Pontos, precíz, jó szakember, nekünk csak jó tapasztalatunk volt vele. Időre jöttek, mindig elérhető volt, tisztán hagyták ott a helyszínt és jó munkát végeztek. Csak ajánlani tudom!

Villanyszereléssel, festéssel, burkolással, Ács munkákkal, és heggesztési munkákkal foglalkozunk a hét bármely napján Főbb szolgáltatásaink: Diszperzites fal tisztítása, Kezdés akár azonnal, Fűtés rézcső festés, poszter tapétázás, erkély burkolás

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Ricsi nagyon meg bízható, jó szaki! Nálunk minden flottul ment! Nagyon meg vagyunk elégedve.

István K.
István K. 4432 Nyíregyháza Online

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Gipszvakolás profi csapat. Erősítőhálók, sarokvédés. Ajánlat 24 órán belül. Mennyezetvakolás. Szolgáltatásaink: Gipszkarton vakolás; Fal glettelés; gyors, tiszta, pontos munka. lakás festés

    4000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon megvoltunk vele elégedve ,nagyon ügyes, kedves és precíz. Csak ajánlani tudom!

Gábor K.
Gábor K. 4433 Nyíregyháza Online

Gépi vakolás garanciával. Szakképzett munkaerő, saját géppark. Gyors, hatékony és precíz munkavégzés. Amiket vállalok: Rabicháló betét elhelyezése mennyezeten (RABIC); Dekor glettelés, Garantáltan Repedésmentes Fal, mintás tapétázás

    3100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Megbízható, pontos-precíz, korrekt áron dolgozik, kapcsolatfelvétel nagyon könnyen ment!

Tamás S.
Tamás S. 4246 Nyíregyháza Online

Szobafestés, Tapétázás, Gipszkarton E-havi Akciónk: ingyenes felmérés. Ha a lakását szebbé, otthonosabbá szeretné varázsolni hívjon bizalommal! Csiszolás, mázolás. Fő profilunk: Régi kőporos vakolat festés, Szobafestés Korrekt Áron, Konyhabútor festés, dryvit, fő falazás

    4600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Pontos, barátságos, precíz, korrekt. A végeredmény pedig minőségi munka.

Tisztelt leendő ügyfeleink! A FiNor94 kft. egy magasan képzett szakemberekből álló építőipari cég, amely kisebb - nagyobb projektek elvégzésére nyújt megoldást partnerei részére. Szíves együttműködést várva! Feladatok amiket vállalok: Szobafestés, Beltéri festés-mázolás, Régi kőporos vakolat festés, házfelújítás, aljzat betonozás

    2900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Precíz, pontos. Fiatal korához képest nagyon ügyesen látja át az adott helyzetet, és oldja is meg egyben. Én személy szerint dolgoztattam vele, és csak ötösre tudom értékelni a munkáját, mint szépségben mint árban. Mindenkinek nyugodt szívvel tudom javasolni. Köszönöm!

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő plafon glettelése közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Plafon glettelése: milyen árak vannak Nyíregyházán?

Nyíregyházán a plafon glettelése átlagára 1300 - 2400 Ft/m2. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - hogyan válasszunk Nyíregyházán?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Nyíregyházán?

Most 45 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PLAFON GLETTELÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt keresned akkor, ha erre van szükséged: plafon glettelése.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy szobafestő?

A jó szobafestő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: plafon glettelése?

A plafon glettelése és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy szobafestőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.