Villanyszerelés gipszkarton falban Nyíregyházán területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Villanyszerelés gipszkarton falban Nyíregyházán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanyszerelés gipszkarton falban Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

13 villanyszerelő most online

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Istvan

Istvan

Mennyibe kerül a villanyszerelés gipszkarton falban Nyíregyházán?

4200 - 8000 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

László, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Keressen bizalommal. 2 év szerelési garancia az általunk elvégzett új kivitelezésre!

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Régi meglévő koax vezetékek eltávolítása védőcsőből 1 m - 300 Ft
  • Bojler bekötése: 13000 Ft
  • Csillár felszerelése: 1600 Ft-tól 3900 Ft-ig /darab

Kiszállási díjaink: 7.00 - 16.00 óra között .

  • Villanyszerelés gipszkarton falban

    3500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.1

Igaz, azt nem jelezte, hogy nem foglalkozik karbantartással, így a javítást nem tudta elvégezni, ettől függetlenül megbízható, korrekt szakember.

Flórián
3 éve
József B.
József B. 4431 Nyíregyháza Online

Nyíregyháza dolgozom, megyében is! Teljes körű villanyszereléssel foglalkozom, lehet szó kisebb munkákról, vagy mérőhelyszabványosításról, vagy épülő ingatlan teljes épületvillamossági alapszereléséről, keressen bizalommal. Keressenek bizalommal.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Elektromos padlófűtés beszerelése 1 db - 35.000 Ft
  • Mérőhely szabványosítás: 300.000 Ft-tól 370.000 Ft-ig
  • Lakó és családi házak újravezetékelése: 4000 Ft /óra

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    6900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.2

Hozzáértő, jó szakember.

Aurél
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Vállalkozásom erős és gyengeáramu villanyszereléssel, fogyasztásmérő helyek kiépítésével, méretlen fővezetéki hálózat felújításával, gépészeti terek villanyszerelésével, villámhárító rendszerek megépítésével foglalkozik. Teljeskörű felújítást NEM vállalok.

Villanyszerelési Árlista:

  • ELMŰ dokumentáció: 22.200 Ft-tól
  • Villanytűzhely-sütő bekötése és beüzemelése: 13.000 Ft-tól
  • Szerelvényezés: 50 Ft /kiállás

Üdv, Szabolcs

    4900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.2

Amiben megállapodtunk, azt kaptam. Köszönöm.

Dávid
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyszerelés gipszkarton falban Nyíregyházán

Villanyszerelés gipszkarton falban: mennyi az ára Nyíregyházán?

Nyíregyházán a villanyszerelés gipszkarton falban átlagára 2600 - 5000 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Nyíregyházán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Nyíregyházán?

Jelenleg 32 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: villanyszerelés gipszkarton falban.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

A jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: villanyszerelés gipszkarton falban?

A villanyszerelés gipszkarton falban és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.