Mosogatógép beépítés: erre van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Vízszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj vízszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 16 vízszerelő közül! Korrekt mosogatógép beépítés árak: 4000-7500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Nyíregyházán környezetében dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 vízszerelő most online

Tibor

Tibor

Еrdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a mosogatógép beépítés Nyíregyházán?

4000 - 7500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb autóüvegesek Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező vízszerelőt!

Sándor R.
Sándor R. 4405 Nyíregyháza Online

Tisztelt megrendelők! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Akkumulátor csere 30 perc. Szupergyors javítások. . Display csere 1 óra alatt.

  • Mosogatógép beépítés

    4400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

A legjobb Szerviz amivel valaha találkoztam aki teheti ide vigye bármely Sony termékét segítőkészek barátságosak és azonnal fölveszi a telefont is én meg vagyok elégedve bárcsak minden szerviz ilyen lenne Köszönöm

Balázs P.
Balázs P. 4551 Nyíregyháza Online

Üdvözlöm a profilomon. Indukciós Főzőlap Szervíz. Hírek, tények és egyebek. Web, képek és videó. Milliók bíznak benne. Non-stop információ. A teljes áttekintés.

    4300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Profi, korrekt szerelő. Pontos alapos munka jellemzi.

Balázs K.
Balázs K. 4431 Nyíregyháza Online

A megoldások embere vagyok. Diahívás, mozifilmhívás, 8 és 16 mm film, mozgókép digitalizálás, roll film, dobszkennelés. Analóg filmhívás, digitalizálás, laborálás profi szakemberekkel gyorsan és precízen.

    3400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Mindenkinek ajánlom! Profi csapat!

Üdvözlöm! Kérjen ajánlatot most és az első évi karbantartást mi álljuk! | Klímaszerelés Budapesten. Melege van vagy fázik? Van megoldásunk. Hűtő-fűtő rendszerek telepítése és tervezése.

    3800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Senkinek nem ajánlom, igazi lehuzos brigád! Bevittem egy készüléket hogy hamar lemerül és hogy nem azzal a gombbal kapcsol ki amivel kene. A papírra amit adtak már azt írták hogy en azt mondtam be sem kapcsol… elvitték bevizsgáltatni, nyilván nem lehet szervízelni, helyette tudnak egy újat adni 80ezerért, ezt meg hagyjam ott. Nem fogadtam el az ajánlatot. Amikor mentem a készülékért természetesen már be sem kapcsolt ahogy a papírra írták, mondván le van merülve. Haza hoztuk szét szedtük, és szét volt húzva a táp kábel ami nem adott áramot a készüléknek, de azt jelezte ha töltöm. Az egész arra ment ki hogy le húzzanak nem kevés pénzel! Undorító, még egyszer mondom senkinek nem ajánlom!!!

Üdvözlöm a profilomon. Profi szakemberre van szükséged sürgősen Sürgősen kell a segítség?

    4800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt és kedvező áron dolgozó konzol és kontroller szervíz, ajánlom őket!

Rendelj vízszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy vízszerelő mosogatógép beépítés közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Mosogatógép beépítés: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán a mosogatógép beépítés átlagos ára 4200 - 7800 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós értékeléseket?

Nyíregyházán a szélvédő javítás szolgáltatáshoz már 17 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek vízszerelőt Nyíregyházán?

Most 13 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZÉLVÉDŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek vízszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autóüvegest hívnod akkor, ha erre van szükséged: szélvédő javítás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kértheted egy profi vízszerelő segítségét?

Egy jó autóüveges a szélvédő javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: mosogatógép beépítés?

A szélvédő javítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy autóüvegest nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.