Minőségi elosztószekrény bekötése Pécs. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Elosztószekrény bekötése Pécsen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Elosztószekrény bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

16 villanyszerelő most online

Geza

Geza

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvállalom.

Janos

Janos

Mennyibe kerül a elosztószekrény bekötése Pécsen?

18500 - 34700 Ft

A legjobb villanyszerelők Pécsen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: villámhárító rendszerek kiépítése, erős és gyengeáramú rendszerek teljes körű villamos kivitelezése., mérőhely szabványosítás.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Földkábel fektetése védőcsőben 1 fm - 7.870 Ft
  • Eon ügyintézés: 30000 Ft-tól 80000 Ft-ig /alkalom
  • Lámpa felszerelése: 3.000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 7.00 - 17.00 óra között .

  • Elosztószekrény bekötése

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Hozzáértő, tisztességes szakember.

Péter
3 éve

Béla vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Amiket vállalok: fi relé bekötés, tápkábel kiépítés, mérőhely műszaki felülvizsgálat.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Kapcsoló, dugalj csere. Hibaelhárítás, Biztosító csere, stb… - 5715 Ft /óra
  • Kaputelefon felszerelése : 4000 Ft-tól 8000 Ft-ig /darab
  • Biztosíték tábla csere: 20000 Ft-tól 100000 Ft-ig /darab

Üdv, Béla

    3600 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Gyors és jó munka a megbeszélt áron.

Jakab
3 éve

Pécs dolgozom, megyében is! Főbb szolgáltatásaink: elektromos hőtárolós kályhák javítása, vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), klíma kiépítése, és felszerelése (hivatalos megvásárlása).

Korrekt árak:

  • Villanytűzhely bekötése: 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab
  • Fuvarozás: 85 Ft /egység

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    6800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.3

Ügyesen megoldja a problémát. Nem veti el a jó ötletek megvalósítását.

József
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elosztószekrény bekötése Pécsen

Népszerű kérdés

Elosztószekrény bekötése: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a elosztószekrény bekötése átlagára 16600 - 31200 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi értékeléseket?

Pécsen az elosztószekrény bekötése szolgáltatáshoz már 17 értékelést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Pécsen?

Ebben a pillanatban 40 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod ha szükséged van erre: elosztószekrény bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mivel tudnak segíteni: villanyszerelők?

Például elosztószekrény bekötése vagy bármelyik hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Jelenleg 13-n állnak készen arra, hogy megoldják a problémát. Csak hirdesd meg a feladatot és válassz a szakemberek közül!