Elosztótábla bekötése Pécsen területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Elosztótábla bekötése Pécsen a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Elosztótábla bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

11 villanyszerelő most online

Attila

Attila

Ingyenes kiszállás.

Lajos

Lajos

Érdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a elosztótábla bekötése Pécsen?

17800 - 33500 Ft

A legjobb villanyszerelők Pécsen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kálmán, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Főbb szolgáltatásaink: fogyasztásmérők kialakítása, korszerűsítése, áthelyezése, rj45 (internet csatlakozási pont), koax szerelvények felszerelése, lakások, családi házak villamos hálózatának javítása, létrehozása.

Villanyszerelési Árlista:

  • Biztosítéktábla csere 4db kismegszakítóig 20.000 Ft-tól
  • Szerelvényezés: 800 Ft
  • Általános villanyszerelés: 7000 Ft /óra

Kiszállási díjaink: 9.00 - 19.00 óra között .

  • Elosztótábla bekötése

    4800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Ott van a szeren.

Dezső
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: eph rendszerek vizsgálata, rejtett világítás, villanyszerelés olcsón, gyorsan, szakszerűen.

Szolgáltatások és árak:

  • Dugalj, kapcsoló, lámpa felszerelése: 5 000 – 30 000 Ft
  • Csillár felszerelése: 3500 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab
  • Lámpatestek elhelyezése, cseréje: 1500 Ft /darab

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.1

Gyorsan, hozzáértően dolgozott.

Pál
3 éve

Tisztelt megrendelők! Amiket vállalok: elektromos hibakeresés, villanyóra áthelyezés, túlfeszültség védelem.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Kábelezés lekötés, áthelyezés (tárgyaló) 1 db - 222.000 Ft
  • Csillár felszerelése: 2500 Ft
  • Biztosíték tábla csere: 20000 Ft-tól 100000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-20:00 - ig.

    4500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Időkeretet tartja., megbízható.

Péter
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elosztótábla bekötése Pécsen

Népszerű kérdés

Elosztótábla bekötése: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a elosztótábla bekötése átlagára 14600 - 27500 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek megbízható véleményeket?

Pécsen az elosztótábla bekötése szolgáltatáshoz már 14 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Pécsen?

Most 27 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod ha szükséged van erre: elosztótábla bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható az elosztótábla bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok tapasztalt szakember közül válogathatsz.