Földelés kialakítása Pécsen tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Földelés kialakítása Pécsen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Földelés kialakítása Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

15 villanyszerelő most online

Marius

Marius

Érdekel.

Lajos

Lajos

Sok tapasztalatom van

Mihaly

Mihaly

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a földelés kialakítása Pécsen?

15500 - 29100 Ft

A legjobb villanyszerelők Pécsen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv Péter vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: villámvédelmi rendszerek felülvizsgálata, led szalag beszerelése, villanyszerelés lakásfelújítás.

Szolgáltatások és árak:

  • Horonyvésés betonba 1 fm - 20.000 Ft
  • Bojler bekötése: 5000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab
  • Spot lámpa beszerelése: 900 Ft /darab

Üdv, Péter

  • Földelés kialakítása

    5200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.3

Betartotta a megbeszélt dolgokat. Profi szakember.

Lipót
3 éve
Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: villámhárító rendszerek kiépítése, erős és gyengeáramú rendszerek teljes körű villamos kivitelezése., mérőhely szabványosítás.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Földkábel fektetése védőcsőben 1 fm - 7.870 Ft
  • Eon ügyintézés: 30000 Ft-tól 80000 Ft-ig /alkalom
  • Lámpa felszerelése: 3.000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 7.00 - 17.00 óra között .

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Hozzáértő, tisztességes szakember.

Péter
3 éve

Üdv Gergely vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Főbb szolgáltatásaink: villámhárító rendszerek kiépítése, ipari létesítmény karbantartás kmárom-esztergom megye, gyors-szolgálat 0-24.

Villanyszerelési Árlista:

  • Sütő kábel kiépítése: 3.500 Ft/fm
  • Eon ügyintézés: 190000 Ft /alkalom
  • Különálló villanytűzhely bekötés: 11.500 Ft

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-19:00 - ig.

    4900 Ft

Gergely M. - Földelés kialakítása Pécsen - 1
Gergely M. - Földelés kialakítása Pécsen - 2

6 vélemény / értékelés 4.7

Egy segítőkész szakember.

Bálint
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő földelés kialakítása Pécsen

Gyakori kérdés

Földelés kialakítása: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a földelés kialakítása átlagára 15000 - 28200 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Pécsen?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Pécsen?

Jelenleg 40 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned ha erre van szükséged: földelés kialakítása.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál tudnak segíteni: villanyszerelők?

Például földelés kialakítása vagy bármelyik hasonló munka esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Most 40-n állnak készen, hogy segíthessenek. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!