Minőségi wc burkolás Pécsen. Tapasztalt szakemberekkel és garanciával!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj wc burkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Keressen professzionális WC burkoló szakembert Pécsen! Több mint 56 szakember közül választhat, hogy otthonában tökéletes fürdőszobát varázsoljon. Tekintse meg most! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Pécsen környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

9 wc burkoló most online

Geza

Geza

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvállalom.

Janos

Janos

Mennyibe kerül a wc burkolás Pécsen?

1400 - 2600 Ft/nm

A legjobb wc burkolók Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező wc burkolót!

Beton és gipszbeton lépcsők burkolása parkettával. Legjobb ár- érték arányú lépcső burkolat.

  • WC burkolás

    4100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Segítőkész kiszolgálás!

Tekintsék meg referencia munkáinkat és ajánlásainkat! Akár szűk helyeken is van megoldás! Lépcsőink tervezése során a legfontosabb tényezők a biztonság és a kényelmes használat! Egyedi igények szerint. Vagy vintage stílusban!

    4900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Műgyanta öntés specialista. Pontos korrekt árak.

Beltéri és kültéri könnyűszerkezetes vasbeton lépcsők építését cégünk rövid határidővel. Kültéri és beltéri lécső tervezése és kivitelezése gyorsan, költséghatékonyan garanciákkal.

    7500 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon jó árak, kedves kiszolgálás.

Vállaljuk házak, lakások teljes körű felújítását legyen szó kisebb-nagyobb munkákról! Professzionális csapatunkkal gyorsan és szakszerűen végezzük munkánkat. Hívjon bizalommal! Megfizethető árak. Garancia. Gyors és szakszerű munka. Professzionális csapat.

    7000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

,,....legjobb a szakmában.....,,

Lapraszerelt formában, azonnal szállításra készen. Segítünk a beszerelésben is. A FloorPack raktérburkolat lapraszerelt formában, azonnal szállításra kész.

    4000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Elsőként a kertünk térkövezésével bíztuk meg a Térkőgyár csapatát, de azóta már több munkát rendeltünk meg Tőlük, hiszen ha a kertünket, a házunkat szeretnénk tovább csinosítani, nálunk más már szóba sem kerülhetne.

Rendelj wc burkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló wc burkolás közben Pécsen

Népszerű kérdés

WC burkolás: mennyibe kerül Pécsen?

Pécsen a wc burkolás átlagos díja 1300 - 2400 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Burkolók - hogyan válasszunk Pécsen?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek burkolót Pécsen?

Jelenleg 48 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést WC BURKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy burkoló?

Egy burkoló a következő munkával kereshető meg: wc burkolás vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a burkoló?

A jó burkoló pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: wc burkolás?

A wc burkolás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy burkolót bátran megbízhatsz vele.