Hűtőszekrény ajtógumi javítás: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Hűtőgép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hűtőgép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 17 hűtőgép szerelő közül! Korrekt hűtőszekrény ajtógumi javítás árak — 5400-10100 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Pécsen! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Pécsen környékén található szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 hűtőgép szerelő most online

Marius

Marius

Еrdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hűtőszekrény ajtógumi javítás Pécsen?

5400 - 10100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hűtőgép szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hűtőgép szerelőt!

Kedves érdeklődő! Megbízható regisztrált szerelő SOS kiszállással, garanciával, számlával. Minden márkatípus Szerelése-Javítása-Karbantartása-Cseréje-Szervize több mint 30 éve. 33 év tapasztalat. . Regisztrált szerelő. 100% Garancia.

  • Hűtőszekrény ajtógumi javítás

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Félve vittem be a telefonom a sok negatív kritikát olvasva, de pozitívan csalódtam. A kijelző az Xperia Z-men keresztbe megrepedt csak úgy spontán. Mivel olvastam hogy nem csak nekem fordult elő ez a probléma, és a Sony is egy éve tud a problémáról, garanciális javításra adtam le a telefonom. Hétfőn reggel vittem el, és pénteken a garanciálisan javított készülékemet már át is vehettem. Teljes modul csere volt rajta, nem csak a digitalizáló üveg lapot cserélték, ami nekem tökéletes és minőségi munkát jelent. A telefont valóban nem veszik fel, és e-mailre sem reagáltak, ez megnehezítette a kommunikációt, csere telefont nem adtak, ami tény hogy fejlesztési potenciál. Ettől függetlenül meg vagyok elégedve a munkájukkal, és jelezném az értékelés olvasóinak hogy nem kell félni, ha garanciálisan javítható, korrekt a cég és javítja a készüléket. Lehet hogy én a szerencsésebb ügyfelek közé tartozom, de szerintem nincs itt semmi gond.

ZiHER
2 éve

Üdvözlöm! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Szupergyors javítások. Display csere 1 óra alatt. Akkumulátor csere 30 perc. Március 8-22 is...

    5500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Ma vittem hozzájuk a telefonom. Fél óra múlva hívtak is hogy kész van. Nagyon segítő készek és kedvesek.

Tisztelt megrendelők! AEG készülékek javítása fix áron rejtett költségek nélkül. Keresse ügyfélszolgálatunkat! Most...

    3600 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Ekkor vettem észre, hogy a sikeres hangszóró csere után a szerviz remek "szakemberei" nem tudták rendesen visszarakni a hátlapot és levált a bal sarka. Ezért megint leadtam a telefonom. Ezután írtam is a panaszkönyvbe!

Javítás, Beüzemelés, Karbantartás, Egyszeri munkadíj, Kedvező árak. Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő, Kerámia lap javítás. Garancia a javításokra. Bankkártyás fizetés.

    4700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Többször volt velük dolgok az évek folyamán, és mindig megbízható, korrekt és udvarias szerelést kaptam. Bátran javaslom másoknak is

Javítás fix áron, rejtett költségek nélkül. Keressen telefonon!

    5400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Barátságos kiszolgálás,szakértő hozzáállás!Már többször vásároltam itt és visszatérek!Mindenkinek ajánlom!

Rendelj hűtőgép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hűtőgép szerelő hűtőszekrény ajtógumi javítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Hűtőszekrény ajtógumi javítás: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a hűtőszekrény ajtógumi javítás átlagos díja 5400 - 10100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hűtőgép Szerelők - mi alapján válasszunk Pécsen?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok hűtőgép szerelőt Pécsen?

Jelenleg 14 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést HORPADÁS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok hűtőgép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható karosszéria lakatost hívnod amennyiben erre van szükséged: horpadás javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy hűtőgép szerelő segítségét?

Egy megbízható karosszéria lakatos a horpadás javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik feladatok tartoznak ehhez: hűtőszekrény ajtógumi javítás?

A horpadás javítás és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy karosszéria lakatost nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.