Iphone 6s akkumulátor csere szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 16 telefon szerelő közül! Korrekt iphone 6s akkumulátor csere árak — 5100-9600 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 telefon szerelő most online

Ferenc

Ferenc

Еrdekel.

Gábor

Gábor

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az iphone 6s akkumulátor csere Pécsen?

5100 - 9600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Mobiltelefon szerviz Szeged, Apple szerviz Szeged, Xiaomi szerviz Szeged, Samsung szerviz Szeged, mobszerviz.

Amiket vállalok:, telefon kamera lencse javítás, iphone se akkumulátor csere, iphone 8 akkumulátor csere, telefon töltő javítás, telefon üvegcsere

  • Iphone 6s akkumulátor csere

    5700 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Köszönjük szépen! A feladatot nem az én hibámból végezték el.

Pécs dolgozom, megyében is! Márkától és gyártótól függetlenül vállaljuk minden meghibásodott készülék javítását

Szerviz szolgáltatásunk:, iphone 5s akkumulátor csere, huawei akkumulátor csere, huawei akkumulátor csere, vezetékes csengő szerelés, vezetékes csengő szerelés

    6600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Időzítés, egyszerű át- és visszautazás, ár - minden dicséretet felülmúlóan.

Tamás vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Fő profilunk:, huawei akkumulátor csere, mobiltelefon javítás, iphone 6 akkumulátor csere, iphone 6 akkumulátor csere, telefon üveg karc javítás

Munkáim:, törött kijelző telefon adatmentés, törött telefon kijelző javítás, xiaomi akkumulátor csere, telefon üveg karc javítás, beázott iphone javítás

    5900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Mindent nagyon gyorsan csinált, sok érdekes árnyalatot adott, és egy új, eredeti képernyőt helyezett el. Ajánlom!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő iphone 6s akkumulátor csere közben Pécsen

Népszerű kérdés

Iphone 6s akkumulátor csere: mennyibe kerül Pécsen?

Pécsen az iphone 6s akkumulátor csere átlagos díja 4500 - 8400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valós véleményeket?

Pécsen az autórádió javítás szolgáltatáshoz már 22 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Pécsen?

Most 17 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓRÁDIÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: autórádió javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a telefon szerelő?

A jó autószerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: iphone 6s akkumulátor csere?

Az Autórádió javítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.