Iphone x akkumulátor csere szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 18 telefon szerelő közül! Korrekt iphone x akkumulátor csere árak — 5100-9600 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 telefon szerelő most online

Tamás

Tamás

Еrdekel.

Miklós

Miklós

Sok tapasztalatom van

Máté

Máté

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az iphone x akkumulátor csere Pécsen?

5100 - 9600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tisztelt megrendelők! Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon hangszóró javítás, iphone 8 akkumulátor csere, telefon adatmentés, alcatel kijelző javítás, iphone 11 akkumulátor csere

Szolgáltatásaink:, telefon mikrofon javítás, betört telefon kijelző javítás, törött kijelző telefon adatmentés, kijelző csere, képernyő csere

  • Iphone x akkumulátor csere

    6300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Köszönöm szépen a kivitelezést. A telefonom újra életre kelt. Képzett mesterember, ez azonnal nyilvánvaló. Mindenképpen ajánlom👍.

Tisztelt megrendelők! A javításra leadott készüléket javítás előtt és javítás után is tesztelik szervizeseink, hogy tökéletes állapotban kerüljön vissza hozzád.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, vezetékes csengő szerelés, telefon üvegcsere, iphone 8 akkumulátor csere, telefon kijelző csere, samsung akkumulátor csere

    6800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Megtaláltam a számomra legideálisabb szervizt. fantasztikus, mennyire nagyon magáévá tette a problémámat szerelő. utólag is köszönet.

Sándor vagyok. Munkáim:, telefon usb csatlakozó javítás, telefon üveg karc javítás, asztali telefon javítás, telefon törött kijelző javítás, samsung kijelző csere

Amiket vállalok:, telefon kijelző karc javítás, telefon mikrofon javítás, telefon mikrofon javítás, iphone x akkumulátor csere, törött kijelző javítás

    3500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

A cserét gyorsan és gyorsan elvégezték. Minden részletet elintézett előző este. Köszönjük szépen!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő iphone x akkumulátor csere közben Pécsen

Népszerű kérdés

Iphone x akkumulátor csere: mennyibe kerül Pécsen?

Pécsen az iphone x akkumulátor csere átlagos ára 5800 - 11000 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós értékeléseket?

Pécsen a fényezés nélküli horpadás javítás szolgáltatáshoz már 22 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Pécsen?

Jelenleg 17 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FÉNYEZÉS NÉLKÜLI HORPADÁS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható járműfényezőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: fényezés nélküli horpadás javítás.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy megbízható járműfényező a fényezés nélküli horpadás javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha telefon szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!