Kijelző javítás szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 14 telefon szerelő közül! Korrekt kijelző javítás árak: 5600-10500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 telefon szerelő most online

Bertalan

Bertalan

Еrdekel.

Gábor

Gábor

Sok tapasztalatom van

Edmond

Edmond

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a kijelző javítás Pécsen?

5600 - 10500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Szerviz szolgáltatásunk:, telefon adatmentés, telefon hangszóró javítás, telefon usb csatlakozó javítás, telefon kamera lencse javítás, képernyő csere

Fő profilunk:, vezetékes telefon javítás, iphone 5s akkumulátor csere, telefon üveg karc javítás, törött kijelző telefon adatmentés, iphone 8 plus akkumulátor csere

  • Kijelző javítás

    5300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Akkumulátorcsere iphone 5s, tápcsatlakozó tisztítása, hangszóró ...

A megoldások embere vagyok. Nem csak javításokat végzünk, hanem mindig ajánlunk olyan kiegészítőket, tartozékokat, amivel elkerülhetőek a további problémák.

Munkáim:, iphone 11 akkumulátor csere, samsung telefon üvegcsere, telefon hangszóró tisztítás, iphone 11 akkumulátor csere, alcatel kijelző javítás

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Én 5 pontból 5 pontot adnék neki, pontos, udvarias, finom és kellemes szakember! Minden világos, összehangolt, nagyszerű! Nekem is segített egy jó munkát! Köszönöm!

Üdvözlöm! Telefon Szervíz. Spóroljon időt, találja meg itt, amit keres. A teljes áttekintés. Hírek, tények és egyebek. Non-stop információ. Milliók bíznak benne. 100+ millió látogató.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon szoftver javítás, iphone 11 akkumulátor csere, iphone 6 akkumulátor csere, telefon bekapcsoló gomb javítás, iphone 11 akkumulátor csere

    6400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Köszönöm, On. Gyors segítségnyújtás. A telefon rendben van.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő kijelző javítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Kijelző javítás: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a kijelző javítás átlagos díja 6000 - 11300 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok hiteles véleményeket?

Pécsen az autó jégkár javítás szolgáltatáshoz már 25 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Pécsen?

Ebben a pillanatban 19 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ JÉGKÁR JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható járműfényezőt keresned amennyiben erre van szükséged: autó jégkár javítás.

Milyen feladatokhoz kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy profi járműfényező az autó jégkár javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor telefon szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!