Telefon kijelző javítás szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 13 telefon szerelő közül! Korrekt telefon kijelző javítás árak — 5700-10700 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Pécsen környezetében dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 telefon szerelő most online

Gabor

Gabor

Еrdekel.

Győző

Győző

Sok tapasztalatom van

Tamas

Tamas

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon kijelző javítás Pécsen?

5700 - 10700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tisztelt megrendelők! Márkafüggetlen telefon szerviz ✔︎ Azonnali javítások! ✔︎ Online szervizkövetés ✔︎ 1 óra ingyenes parkolás – Folyamatos akciók!» Samsung szerviz · ‎Xiaomi szerviz · ‎Kapcsolat · ‎Huawei szerviz

Amiket vállalok:, samsung akkumulátor csere, iphone 8 akkumulátor csere, telefon töltő javítás, képernyő csere, telefon képernyő javítás

  • Telefon kijelző javítás

    6200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Nagyszerű munkát végzett, a jövőben is igénybe fogom venni! Ajánlom!

Kedves érdeklődő! Ügyfél visszajelzések alapján az ügyfeleink 97,1%-a teljes mértékben elégedett volt ügyfélszolgálatunkkal.

Amiket vállalok:, beázott iphone javítás, samsung kijelző csere, telefon újratelepítés, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon adatmentés

    4700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Tökéletes, az akkumulátor cseréje plusz egyéb munkák felár nélkül. Jobb, mint bármely hivatalos szolgáltatás.

Üdvözlöm a profilomon. Fő profilunk:, iphone 6s akkumulátor csere, iphone 8 plus akkumulátor csere, törött telefon kijelző javítás, iphone 8 akkumulátor csere, telefon lcd kijelző javítás

Fő profilunk:, telefon újratelepítés, alcatel kijelző javítás, telefon kijelző javítás, asztali telefon javítás, törött telefon kijelző javítás

    6600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Kijelző üveg csere Asus zenfone 2 laser ze550kl

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon kijelző javítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Telefon kijelző javítás: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a telefon kijelző javítás átlagos díja 3800 - 7200 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek megbízható véleményeket?

Pécsen az alfa romeo szerviz szolgáltatáshoz már 27 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Pécsen?

Jelenleg 21 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ALFA ROMEO SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: alfa romeo szerviz.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi telefon szerelő?

Egy megbízható autószerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: telefon kijelző javítás?

Az Alfa Romeo szerviz és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.