Xiaomi kijelző javítás: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 11 telefon szerelő közül! Korrekt xiaomi kijelző javítás árak: 3800-7100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Pécsen közelében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 telefon szerelő most online

Gabor

Gabor

Еrdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a xiaomi kijelző javítás Pécsen?

3800 - 7100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Szerviz szolgáltatásunk:, telefon adatmentés, telefon hangszóró javítás, telefon usb csatlakozó javítás, telefon kamera lencse javítás, képernyő csere

Fő profilunk:, vezetékes telefon javítás, iphone 5s akkumulátor csere, telefon üveg karc javítás, törött kijelző telefon adatmentés, iphone 8 plus akkumulátor csere

  • Xiaomi kijelző javítás

    5300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Akkumulátorcsere iphone 5s, tápcsatlakozó tisztítása, hangszóró ...

A megoldások embere vagyok. Nem csak javításokat végzünk, hanem mindig ajánlunk olyan kiegészítőket, tartozékokat, amivel elkerülhetőek a további problémák.

Munkáim:, iphone 11 akkumulátor csere, samsung telefon üvegcsere, telefon hangszóró tisztítás, iphone 11 akkumulátor csere, alcatel kijelző javítás

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Én 5 pontból 5 pontot adnék neki, pontos, udvarias, finom és kellemes szakember! Minden világos, összehangolt, nagyszerű! Nekem is segített egy jó munkát! Köszönöm!

Üdvözlöm! Telefon Szervíz. Spóroljon időt, találja meg itt, amit keres. A teljes áttekintés. Hírek, tények és egyebek. Non-stop információ. Milliók bíznak benne. 100+ millió látogató.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon szoftver javítás, iphone 11 akkumulátor csere, iphone 6 akkumulátor csere, telefon bekapcsoló gomb javítás, iphone 11 akkumulátor csere

    6400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Köszönöm, On. Gyors segítségnyújtás. A telefon rendben van.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő xiaomi kijelző javítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Xiaomi kijelző javítás: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a xiaomi kijelző javítás átlagos díja 5400 - 10100 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan választhatunk Pécsen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Pécsen?

Ebben a pillanatban 11 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TESLA SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned amennyiben erre van szükséged: tesla szerviz.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy telefon szerelő?

Egy jó autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Milyen helyzetben van szükséged a következőre: telefon szerelő?

Ha profi autószerelő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A tesla szerviz és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.