Telefon kijelző csere szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 16 telefon szerelő közül! Korrekt telefon kijelző csere árak: 6200-11700 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 telefon szerelő most online

Janos

Janos

Еrdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon kijelző csere Pécsen?

6200 - 11700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Pécs dolgozom, megyében is! Az időpontfoglalás funkciónak köszönhetően az ügyfeleink által kívánt időpontban állunk rendelkezésére természetesen soron kívül.

Főbb szolgáltatásaink:, asztali telefon javítás, üvegfólia telefonra felhelyezés, telefon kijelző karc javítás, asztali telefon javítás, mobiltelefon javítás

  • Telefon kijelző csere

    6500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Minden nagyszerű volt, az akkumulátorcsere gyors, jó és megbízható volt.

Zoltán, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Gyári és nem gyári alkatrészek ismert, megbízható gyártóktól. Hívjon ma. Oldalunkon folyamatosan bővülő választák várja a vásárlókat.

Amiket vállalok:, telefon bekapcsoló gomb javítás, telefon képernyő javítás, telefon kijelző karc javítás, beázott iphone javítás, iphone 8 akkumulátor csere

    3100 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nem ez az első alkalom, hogy Igor szolgáltatásait igénybe vettem. Minden, mint mindig, gyors, pontos, kiváló minőségű és olcsó.

Üdv István vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Szolgáltatásaink:, iphone se akkumulátor csere, telefon adatmentés, mobiltelefon javítás, telefon hangszóró javítás, telefon usb csatlakozó javítás

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon akkumulátor csere, telefon szoftver javítás, telefon usb csatlakozó javítás, kijelző csere, samsung kijelző csere

    4200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Kicserélte az akkumulátort - most már lehet élni) a telefont is megtisztította és még a képernyő üvegét is felújította...bónusz) nagyon szép!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon kijelző csere közben Pécsen

Népszerű kérdés

Telefon kijelző csere: mennyibe kerül Pécsen?

Pécsen a telefon kijelző csere átlagos ára 5800 - 10800 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi véleményeket?

Pécsen az autószerviz szolgáltatáshoz már 16 véleményt kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Pécsen?

Jelenleg 12 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓSZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: autószerviz.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő az autószerviz mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor telefon szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!