Törött kijelző javítás szolgáltatásra van szükséged Pécsen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 13 telefon szerelő közül! Korrekt törött kijelző javítás árak: 4000-7500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Pécsen közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 telefon szerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

László

László

Sok tapasztalatom van

István

István

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a törött kijelző javítás Pécsen?

4000 - 7500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Samsung gyári akkumulátor csere ár: Samsung s4, s5, s6, s6 edge, telefon akku csere ára: 7000Ft- tól, Samsung s7, s7 edge, telefon akku csere ára: 12.000 Ft, Samsung j3, j5, j510, telefon akku csere ára: 7500Ft- tól

Munkáim:, telefon töltő javítás, telefon pixelhiba javítás, törött kijelző javítás, iphone x akkumulátor csere, üvegfólia telefonra felhelyezés

  • Törött kijelző javítás

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Nagyszerű művész, minden nagyon minőségi, tapintatos és profi! Mindenkinek ajánlom!

Üdvözlöm a profilomon. Kiegészítő szolgáltatásaink:, iphone x akkumulátor csere, telefon töltő javítás, kijelző csere, telefon usb csatlakozó javítás, xiaomi kijelző javítás

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon bekapcsoló gomb javítás, xiaomi akkumulátor csere, beázott iphone javítás, iphone 6s akkumulátor csere, telefon hangszóró javítás

    4400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

A cserét megelőzően a képernyő megmutatta a kijelzők összes lehetőségét.

Üdvözlöm a profilomon. Honor telefon szerviz. A telefonod szinte mindent tud és mindenben segít. Amíg működik. Szervizeinkben azért dolgozunk, ez minél tovább így legyen, és neked csak magaddal kelljen foglalkoznod. A Honor okostelefonok leggyakoribb hibajelei: kijelző- és hátlaptörés, -repedés, gyorsan merülő vagy nem tölthető akkumulátor, beázás okozta folyadékkár, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. Amikor tehát ezen hibajelek valamelyikét javítjuk Honor készülékedben, a mindennapi boldoguláshoz használt egyensúlyérzékedet is visszaadjuk.

Szolgáltatásaink:, alcatel kijelző javítás, telefon usb csatlakozó javítás, törött kijelző telefon adatmentés, xiaomi akkumulátor csere, telefon újratelepítés

    4600 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Hihetetlen szerencsém volt Vele, a legprofibb és legőszintébb ezermesterrel.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő törött kijelző javítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Törött kijelző javítás: mennyibe kerül Pécsen?

Pécsen a törött kijelző javítás átlagos ára 5000 - 9300 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján válasszunk Pécsen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Pécsen?

Most 11 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ FÉNYEZÉS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált járműfényezőt keresned akkor, ha erre van szükséged: autó fényezés javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi telefon szerelő?

Egy megbízható járműfényező pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: törött kijelző javítás?

Az Autó fényezés javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy járműfényezőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.