Mosógép panel javítás: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 15 mosógép szerelő közül! Korrekt mosógép panel javítás árak: 5800-11000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Pécsen környezetében elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

2 mosógép szerelő most online

Laszló

Laszló

Еrdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a mosógép panel javítás Pécsen?

5800 - 11000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Norbert vagyok. Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Villany tűzhely sütő

  • Mosógép panel javítás

    3400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Segítőkész profi szakemberek Baráti árakon

Norbert vagyok. Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan,...

    3800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Gyors és árban is baráti szerviz.

Kedves érdeklődő! Gázkészülék javítás, karbantartás. Pontos érkezés, szakszerű, alapos munkavégzés, korrekt, reális árak.

    3300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Kedvesek,segítőkészek voltak.

Pécs dolgozom, megyében is! Személyesen akár 1 órán belül. Szervizfutárral országszerte max. 3-4 nap alatt. Alkatrészeinkre garanciát vállalunk. Teljes körű bevizsgálás a rejtett hibák javításáért. Árgarancia. Minőségi Alkatrészek. Élettartam Garancia. Szerviz futár. Magas szakértelem.

    4600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt segítőkész csapat.

Üdv Zoltán vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Minőségi Alkatrészek.

    4900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Decemberben vásároltam egy jbl playlist hangszórót. Szuper volt és minőségi. Pár hónapja sajnos zizegni kezdett benne valami műanyag. A szerelő két nap alatt megjavította, kicserélt pár dolgot és már nem zizegett. Szuper szaki!

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő mosógép panel javítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Mosógép panel javítás: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a mosógép panel javítás átlagos ára 6100 - 11400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles értékeléseket?

Pécsen a skoda váltó felújítás szolgáltatáshoz már 25 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok mosógép szerelőt Pécsen?

Ebben a pillanatban 19 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SKODA VÁLTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk mosógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod ha szükséged van erre: skoda váltó felújítás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi mosógép szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a skoda váltó felújítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor mosógép szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!