Ajtó ablak felújítás Salgótarján területén!

Ajtószerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj ajtóablak-felújító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Salgótarjánban 20 szakemberünk vállalja ajtó és ablak felújítását. Kérjen tőlünk árajánlatot és élvezze otthona új életét! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Salgótarjánban közelében dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 ajtóablak-felújító most online

Laszló

Laszló

Érdekel.

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül az ajtó ablak felújítás Salgótarjánban?

6600 - 12500 Ft/db

A legjobb ajtóablak-felújítóok Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ajtóablak-felújítót!

István F.
István F. 3102 Salgótarján Online

Ajtó, ablak, redőny, szúnyogháló, szellőző beépítés, csere, javítás. Rövid határidővel. Rövid határidő. Kedvező ár. Ingyenes felmérés. Gyors, precíz, tiszta és szakszerű munka.

  • Ajtó ablak felújítás

    3700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Udvarias,segítőkész alkalmazottak.nagy választék.

Pál Bak
2 éve
Sándor C.
Sándor C. 3100 Salgótarján Online

Ajtó Javítás Garanciával Ajtójavítás Garanciával Ajtó Javítás Ajtójavítás. Fa ajtó felújítás. garanciával. Fa nyílászáró felújítás. Városrészek: Ablak javítás Budapest, Ajtó javítás Budapest, ÖSSZES KERÜLET.

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon jó tapasztalataim vannak a céggel kapcsolatban. Nyílászárókat csináltattunk velük és nagyon elégededettek vagyunk a végeredménnyel szívből ajánlom mindenkinek. Megbízható,precíz,igényes,pontos,tiszta munka. A végeredmény ,gyönyörű lett,ahogy ígérték is. A dátum és a végösszeg is megegyezett azzal,amit az elején megbeszéltünk. A legjobb választás volt. Köszönjük.

Dániel N.
Dániel N. 3100 Salgótarján Online

Nyílászáró és zárszerviz gyorsszolgáltatás! Szoruló ajtó utánállítása, beállítás!

    4200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Rendkívül barátságos és segítőkész ügyintézés.

Sándor K.
Sándor K. 3109 Salgótarján Online

Ajtó Javítás Garanciával Ajtójavítás Garanciával Ajtó Javítás Ajtójavítás

    4300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Minőségi, stramm bútorokat készítenek.

Gyula D.
Gyula D. 3100 Salgótarján Online

Otthoni és irodabútorok tervezése, javítása gyors határidővel, Budapesten és környékén. Bútorok készítése, szerelése és javítása megfizethető árakon, garanciával!

    3300 Ft

A dolgozók nagyon segítőkészek és tájékozotak a legujab dolgokkal kapcsolatban is

Rendelj ajtóablak-felújító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ajtószerelő ajtó ablak felújítás közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Ajtó ablak felújítás: milyen árak vannak Salgótarjánban?

Salgótarjánban az ajtó ablak felújítás átlagos ára 6500 - 12200 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok igazi értékeléseket?

Salgótarjánban az ajtó ablak felújítás szolgáltatáshoz már 21 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok ajtószerelőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 16 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AJTÓ ABLAK FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk ajtószerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható ajtószerelőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: ajtó ablak felújítás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi ajtószerelő segítségét?

Egy jó ajtószerelő az ajtó ablak felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor ajtószerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!