Teljes körű betörés után ajtó javítás Salgótarjánban. Az Ön igényeire szabva!

Ajtószerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betörés után ajtójavító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Salgótarjánban ajtó javítás szolgáltatásunkat kínáljuk betörés után. Több mint 21 szakember áll rendelkezésre, hogy azonnal helyreállítsa az ajtókat. Hívjon most! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Salgótarjánban környezetében dolgozó szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 betörés után ajtójavító most online

Andras

Andras

Érdekel.

György

György

Sok tapasztalatom van

Karoly

Karoly

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a betörés után ajtó javítás Salgótarjánban?

12300 - 23100 Ft/db

A legjobb betörés után ajtójavítóok Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betörés után ajtójavítót!

Sándor K.
Sándor K. 3141 Salgótarján Online

Ajtó, ablak, parketta, garázskapu a JOLA-tól. Tekintse meg aktuális akcióinkat. Ajtó, ablak, parketta, garázskapu a JOLA-tól. Tekintse meg akcióinkat. Kedvező ár. Raktárkészlet.

  • Betörés után ajtó javítás

    4400 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Kedves és érthető tájékoztatás. Korrekt árak.

Zoltán B.
Zoltán B. 3102 Salgótarján Online

Szakszerű műanyag nyílászáró javítás Budapesten és környékén. Javítás és Karbantartás. Gyorsan javítjuk a hibát. Értünk hozzá.

    3100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon örülök az ablakoknak, amit ők cseréltek műanyag keretes ablakokra a régi fakeretes ablakaim helyett. Pontosak, precizek, és maximálisan udvariasak voltak az alatt a rövid idő alatt, amig az ablakcserét csinálták. Csak ajánlani tudom őket.

Gyula U.
Gyula U. 3104 Salgótarján Online

Ablak felújítás kiváló minőségű, korszerű hőszigetelő anyagok alkalmazásával. Lefaragjuk a gázszámlát. Bízzon a profizmusban. Időtálló megoldás. Ingyenes állapotfelmérés.

    3700 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Az eladó kedves, segítőkész! Az árak viszonylag magasak legalábbis a konkurenciához képest. Ami nagy hátrány az az, hogy sokat kell várni mire legyártatnak valamit(esetenként hónapokat)! Mi így jártunk de ez persze változhatott azóta!

Attila K.
Attila K. 3141 Salgótarján Online

Gyors és korrekt munka, profi szerelőcsapat. Ablakcsere rövid határidővel, garanciával. Egy jó nyílászáró kiválasztása százezrekkel csökkentheti a fűtési/hűtési költségeit. Ajtók kül- és beltérre. Az ajánlatkérés díjtalan. Redőnyök, kiegészítők. Online kalkuláció.

    3900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Segítőkész, hozzáértő eladók. Bútorlapok nagy színválasztéka is tetszik nagyon.

Csaba C.
Csaba C. 3109 Salgótarján Online

Fa ajtófelújítás, helyszíni javítás Ajtófelújítás Ajtó Felújítás. Fa Ablak javítás, szigetelés...

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

A legjobb cég a környéken. Magas szintű szakmai tudással és rugalmassággal rendelkeznek, a közös munka elejétől végéig meg vagyunk velük elégedve. Csak ajánlani tudom mindenkinek

Rendelj betörés után ajtójavító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ajtószerelő betörés után ajtó javítás közben Salgótarjánban

Betörés után ajtó javítás: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban a betörés után ajtó javítás átlagára 11300 - 21200 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok igazi véleményeket?

Salgótarjánban a betörés után ajtó javítás szolgáltatáshoz már 22 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek ajtószerelőt Salgótarjánban?

Most 17 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BETÖRÉS UTÁN AJTÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok ajtószerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált ajtószerelőt keresned ha erre van szükséged: betörés után ajtó javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy ajtószerelő segítségét?

Egy jó ajtószerelő a betörés után ajtó javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen esetben van szükséged rá: ajtószerelő?

Ha egy megfelelő ajtószerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A betörés után ajtó javítás és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.