Kémény tisztítás Salgótarjánban. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kéményépítőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kéményépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 20 kéményépítő közül! Korrekt kémény tisztítás árak: 10600-19800 Ft/alkalom. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Salgótarjánban környékén dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 kéményépítő most online

János

János

erdekel.

István

István

Sok tapasztalatom van

Zoltán

Zoltán

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a kémény tisztítás Salgótarjánban?

10600 - 19800 Ft/alkalom

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb kéményépítők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kéményépítőt!

Sándor S.
Sándor S. 3102 Salgótarján Online

Tető Építés ingyenes állapotfelméréssel, garanciával, határidőre, ingyenes állapotfelmérés. Tető Építése, 20+ Év tapasztalattal, garanciával, számlával, országosan, minden nap. Tetőfedés. Ácsmunkák. Bádogos munkák.

  • Kémény tisztítás

    8800 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Gyors profi munka!

Roland G.
Roland G. 3102 Salgótarján Online

Bádogozás, Bádogosmunkák elvégzése gyorsan, elérhető áron. Szakképzett...

    5700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Pontos,korrekt és nagy szakértelmű ember. Gyors és hatékony ajánlat. Nincs mellébeszélés és vetítés. Lényegre törő és őszinte! Remélem a kivitelezés is ennyire hatékony lesz. Jó szívvel ajánlom!

Zoltán F.
Zoltán F. 3141 Salgótarján Online

50%-os állami támogatás tetőfelújításra? Velünk megvalósúlhat. Számlaképes...

    8700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt, segítőkész társaság!

Nándor I.
Nándor I. 3109 Salgótarján Online

Szakhatósági engedélyeztetés 30 év rendszer garancia. Minden fűtőanyagra korszerű megoldás. Cégünk 15 éve foglalkozik kémény rendszerek tervezésével, szerelésével.

    7200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Az árak rendben vannak, van fa impregnálás, és egy nappal korábban ki tudták hozni az árut.

István G.
István G. 3109 Salgótarján Online

PVC és bitumenes lapostető szigetelés, szakmai tanácsadás kivitelezőknek és szakembereknek. Terméktámogatás BMI Villas lapostetős és BMI Bramac magastetős...

    8100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Kis helyen nagy választék. Szuper bolt.

Rendelj kéményépítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kéményépítő kémény tisztítás közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Kémény tisztítás: milyen árak vannak Salgótarjánban?

Salgótarjánban a kémény tisztítás átlagára 11000 - 20700 Ft/alkalom. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok megbízható véleményeket?

Salgótarjánban a kémény tisztítás szolgáltatáshoz már 22 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok kéményépítőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 17 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KÉMÉNY TISZTÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy kéményépítő?

Egy kéményépítő a következő munkával bízható meg bátran: kémény tisztítás vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó kéményépítő?

A jó kéményépítő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: kémény tisztítás?

A kémény tisztítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy kéményépítőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.