Öntapadós vinyl padló lerakása Salgótarján területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb parkettázókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 22 parkettázó közül! Korrekt öntapadós vinyl padló lerakása árak — 2200-4100 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Salgótarjánban környezetében elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 parkettázó most online

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Dezső

Dezső

A környeken vagyok.

Ervin

Ervin

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül az öntapadós vinyl padló lerakása Salgótarjánban?

2200 - 4100 Ft/nm

A legjobb parkettázók Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Attila F.
Attila F. 3104 Salgótarján Online

Szép napot, több mind 19 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8100 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5600 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2300 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2300 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7300 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6400 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1500 Ft /㎡

  • Öntapadós vinyl padló lerakása

    3500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Bő választék.

Zoltán G.
Zoltán G. 3141 Salgótarján Online

Padlóink víztaszító réteggel és felülettel vannak ellátva, padlófűtésre is rakhatóak. Minden padlónk hőálló, magas kopásállóságú, karc- és vízálló, illetve csúszásmentes. Amiket vállalok: laminált padló lerakása; ipari padló rétegrend; parketta javító. Quick-Step laminált padló

    3300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Tapasztalat 1 csillag

Péter T.
Péter T. 3109 Salgótarján Online

Szép napot, több mind 17 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Hagyományos parketta rakása: 6700 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5500 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1200 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8800 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6200 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2800 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2400 Ft /㎡

    5400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Tiszta rendezett segítőkész szeméjzet csak ajánlani tudom

Attila C.
Attila C. 3100 Salgótarján Online

Szép napot, több mind 9 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. HParketta csiszolás-lakkozás: 5100 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1200 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7400 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6100 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2500 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7000 Ft /㎡

    4700 Ft

Van mindenféle, az árak is jók.

Az online kalkulátorunk azonnal segít megbecsülni a parketta felújítás várható költségeit. Ilyen parketta árak mellett a felújítás jó ötlet, csak válassz megfelelő parkettást. Amiket vállalok: laminált padló falra; öntapadós pvc padló; befag parketta. Árak 2.999 Ft/m2-től

    3900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Minden....ami lakás felújítás.

A panellakás is lehet igényes, szép és egyedi. Bízza ránk a tervezéstől a kivitelezésig. Főbb szolgáltatásaink: Panellakás fürdőszoba felújítás, Wc burkolás, 4-5 nap felújítási munkaidő, ablak gittelés, padlólapozás

    4000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó öntapadós vinyl padló lerakása közben Salgótarjánban

Öntapadós vinyl padló lerakása: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban az öntapadós vinyl padló lerakása átlagára 4000 - 7500 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható értékeléseket?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok parkettázót Salgótarjánban?

Jelenleg 17 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ÖNTAPADÓS VINYL PADLÓ LERAKÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk parkettázót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható parkettázót megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: öntapadós vinyl padló lerakása.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó parkettázó?

Egy megbízható parkettázó pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: öntapadós vinyl padló lerakása?

Az Öntapadós vinyl padló lerakása és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy parkettázót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.