Pvc padló lerakása Salgótarján szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb parkettázókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 21 parkettázó közül, 2600-5000 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a pvc padló lerakása! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Salgótarjánban környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 parkettázó most online

Lajos

Lajos

Ingyenes kiszallas.

Ifj.

Ifj.

erdekel.

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a pvc padló lerakása Salgótarjánban?

2600 - 5000 Ft/nm

A legjobb parkettázók Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Miklós D.
Miklós D. 3102 Salgótarján Online

Fürdőbe, konyhába válassz tekercses vagy modul vinyl, SPC és organikus padlóink közül. Egyesíti a fahatású megjelenést és a vinyl padlók vízállóságát. -33% -50% Online is vásárolhat. 104 helyen az országban. Széles termékpaletta. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: laminált padló lerakása ár; pvc padló lerakása; modern parketta. Az ország teljes területén

  • Pvc padló lerakása

    1800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Korrektek, segítőkészek. Minden könyen megtalálható a boltban. Ha valami nincsen, rendelnek.

Zoltán S.
Zoltán S. 3109 Salgótarján Online

Szép napot, több mind 19 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. HParketta csiszolás-lakkozás: 6800 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1400 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7000 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5900 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2500 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2900 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6700 Ft /㎡

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Elmegy

Feri A
2 éve
Zoltán K.
Zoltán K. 3109 Salgótarján Online

Szép napot, több mind 9 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7500 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6400 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6200 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5400 Ft /㎡

    2100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Segítőkész kedves eladók, szakmailag is ismerik szinte minden terméküket, hogy mire és hogyan használható. Gyors kiszolgálás. Árban is verhetetlenek, ha az ember rendel valamit időben meg is érkezik náluk.

Gábor K.
Gábor K. 3104 Salgótarján Online

Szép napot, több mind 16 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 10800 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 7000 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6400 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6100 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡

    2300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Remek hely, segítőkész eladók, jó árak.

Sándor O.
Sándor O. 3104 Salgótarján Online

Szép napot, több mind 21 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. HParketta csiszolás-lakkozás: 5400 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8400 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6700 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2900 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6200 Ft /㎡

    4400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

A lányok nagyon szépek és kedvesek voltak

Attila S.
Attila S. 3109 Salgótarján Online

Szép napot, több mind 16 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Hagyományos parketta rakása: 6100 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5800 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8300 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6400 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2500 Ft /㎡

    2300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Monden 1 helyen ami kell!

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó pvc padló lerakása közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Pvc padló lerakása: mennyibe kerül Salgótarjánban?

Salgótarjánban a pvc padló lerakása átlagos ára 17700 - 33200 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok hiteles véleményeket?

Salgótarjánban a pvc padló lerakása szolgáltatáshoz már 20 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtekinthető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek parkettázót Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 15 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést PVC PADLÓ LERAKÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek parkettázót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált parkettázót hívnod amennyiben a következőre van szükséged: pvc padló lerakása.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi parkettázó segítségét?

Egy megbízható parkettázó a pvc padló lerakása mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor parkettázót hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!