Padló betonozás Salgótarjánban a te elképzeléseid szerint!

Betonozót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betonozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb betonozókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 25 betonozó közül, 2400-4500 Ft/fm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a padló betonozás! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Salgótarjánban közelében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 betonozó most online

Istvan

Istvan

erdekel.

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Karoly

Karoly

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a padló betonozás Salgótarjánban?

2400 - 4500 Ft/fm

A legjobb betonozók Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betonozót!

Péter V.
Péter V. 3141 Salgótarján Online

Precíz és gyors falazás akár habarcs nélkül is, kevesebb vízfelhasználással. Környezetbarát, költséghatékony, rendezettebb építési helyszín, kevesebb hulladék. Innovatív építészet. Korszerű technológia. Környezetbarát. Rendezett építési terület. -5 fokig használható. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Beton Dilatáció Vágás, Minimál családi ház építés, Építkezés kezdése 5 hét alatt, Utólagos alapozás, Ismerje meg Stég Építés

  • Padló betonozás

    6100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Szépek, okosak, viccesek és tudják is mit csinálnak

Profi szakembergárda vállalja házak, lakások teljes felújítását. Elvégezzük Ön helyett a bontást, kőműves munkákat, ajtók, ablakok cseréjét, vízvezeték teljes kiépítését, gipszkartonozást, burkolást, festést, tapétázást. A már elkészült munkáink egy része személyesen is megtekinthető. Keressen minket bizalommal, nem fog csalódni. Télikert, terasz beépítés, Tetőszerkezetek Hőszigetelése, 8 éves garanciával, Palatető felújítás, Utólagos Panellakás Szigetelés

    4300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Kedvesek, rugalmasak és kedvező árakon dolgoznak! Jó kis hely... A legjobb autómentő Budapest területén! Autómentés profin!

József D.
József D. 3141 Salgótarján Online

Szakmai múlttal, referenciákkal rendelkező kollégáimmal vállalunk: -generálkivitelezést -hideg burkolást ( akár egyedi fényképes csempével) -meleg burkolást -festő munkákat -épületbontást Szolgáltatásaink: Ipari Alpinista, Kerítés Építés, 14 év garancia, verhetetlen ár, Standard és egyedi méretben, Kapjon Borospince Építés

    11600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Milán kommunikatív, azonnal felvette a kapcsolatot velem, és -nem az ő hibájából-, de végül a megbeszéltekhez képest később tudta elkezdni a munkát, és ebben is rugalmas volt! Megbízahtó, szépen dolgozott, összességében elégedett vagyok mindennel.

Lívia
2 éve
Norbert S.
Norbert S. 3109 Salgótarján Online

Szigetelt, masszív, dekoratív megjelenésű acél könnyűszerkezetes épületek egyedi igényekre. Egyedi méretre gyártott, készre szerelt szigetelt, nemesvakolt könnyűszerkezetes épületek. Országos kiszállítás. Helyszíni készre szerelés. Otthonfelújítás támogatás. Amiket vállalok: Könnyűszerkezetes épületek, Alapozás szakszerű készítése, Több, mint 20 éves Tapasztalat, Építési engedély, Nyílászáró javítás, beállítás

    7900 Ft

Nagyon jó. Meglepően gyorsak és kedvesek voltak.

Teraszára most akciósan előtetőt készítünk. Gyártóval érdemes szerződést kötni. ISO is van. Minőségi tanúsítványunk van a termékeink gyártására és szerelésére. Kérjen árajánlatot. Építsen házat SIP panelből, Kerítés telepítése, 14 év garancia, verhetetlen ár, Ingyenes felmérés, Külső hőszigetelés kalkulátor

    11700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Többször jártam már náluk, ha csak tehetem hozzájuk viszem az autót, korrekt csapat, megfizethető árképzés, apróságokra is odafigyelnek, erősen javasolt hely!

Gergely N.
Gergely N. 3109 Salgótarján Online

Tisztelt Érdeklődő! Okleveles építészmérnökként foglalkozom újonnan építendő családi házak, társasházak komplett engedélyezési és egyszerű bejelentési terveinek készítésével, valamint belsőépítészeti látványtervek és kiviteli tervdokumentációk összeállításával. MEGLÉVŐ CSALÁDI HÁZAK ÉS ÉPÜLETEK ÁTALAKÍTÁSÁNAK, BŐVÍTÉSÉNEK TERVEZÉSÉT NEM TUDOM VÁLLALNI! Emellett építési műszaki ellenőri feladatokat is vállalok. Generálkivitelezőként meglévő téglaépítésű (nem panel) LAKÁSOK és ÜZLETHELYISÉGEK átalakítását, felújítását is teljes körűen vállaljuk, megbízható és összeszokott szakember gárdával. CSALÁDI HÁZAK és EGYÉB ÉPÜLETEK engedélyköteles (e-naplo) kivitelezési feladatait NEM tudjuk vállalni. Kérem Önöket, hogy csak konkrét tervezési vagy kivitelezési feladatokkal és árajánlat kéréssel kapcsolatban keressenek! Tanácsokat nem áll módomban adni senkinek! Amiket vállalok: Egyedi Szauna Építés, Modern családi ház építés, Kulcsrakész ház akár 6 hónap, Ablakszigetelés, Japán minőség, gyors ajánlat

    9300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt ügyintézés

Rendeld meg betonozó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy betonozó padló betonozás közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Padló betonozás: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban a padló betonozás átlagára 2200 - 4200 Ft/fm. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Betonozóok - hogyan választhatunk Salgótarjánban?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek betonozót Salgótarjánban?

Jelenleg 17 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PADLÓ BETONOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk betonozót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált betonozót keresned ha a következőre van szükséged: padló betonozás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi betonozó segítségét?

Egy jó betonozó a padló betonozás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: padló betonozás?

A padló betonozás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy betonozót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.