Villanysütő bekötése Salgótarjánban tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Villanysütő bekötése Salgótarjánban a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanysütő bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszállás.

Laszló

Laszló

Érdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a villanysütő bekötése Salgótarjánban?

4200 - 8000 Ft

A legjobb villanyszerelők Salgótarjánban!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Péter B.
Péter B. 3104 Salgótarján Online

Üdvözlöm! Villanyszerelési munkáim: biztosítékcsere, lámpa felszerelése, tetőtartó csere..

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Szigetelt érvéghüvely rögzítése vezetékre, adagoló sajtoló szerszámmal 1 db - 40 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 20000 Ft
  • Konnektor cseréje: 5000 Ft-tól 7500 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-17:00 - ig.

  • Villanysütő bekötése

    7100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.0

Teljesen meg voltam elégedve.

Béla
3 éve
József G.
József G. 3141 Salgótarján Online

Üdvözlöm! Fő profilunk: eph kiallakítás, riasztórendszer tatabánya és budapest, társasház főelosztó karbantartása, javítása..

Nívósan és megfizethető áron:

  • FI relé bekötés panellakásban anyagköltséggel: 25.500 Ft
  • Sütő-tűzhely beüzemelése: 20000 Ft /alkalom
  • Elektromos sütő bekötése: 8625 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab

Üdv, József

    4700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Pontos, gyors munka.

Alajos
3 éve

László vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Főbb szolgáltatásaink: áramszolgáltatói, regisztrált kivitelezői feladatok ellátása, villanytűzhely bekötés garanciávallakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, lakás, irodák elektromos fogyasztásának csökkentése, korszerűsítese (led világítás).

Korrekt árak:

  • Kismegszakító szekrény elhelyezése 1 m2 - 0 Ft
  • Kapcsolók, dugaljak cseréje le vagy felszerelés: 1000 Ft /darab
  • Elektromos tűzhely bekötése: 9000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-18:00 - ig.

    6000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Minden jól ment.

Emánuel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanysütő bekötése Salgótarjánban

Gyakori kérdés

Villanysütő bekötése: mennyibe kerül Salgótarjánban?

Salgótarjánban a villanysütő bekötése átlagára 4800 - 9000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok hiteles véleményeket?

Salgótarjánban a villanysütő bekötése szolgáltatáshoz már 21 véleményt kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Salgótarjánban?

Most 14 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: villanysütő bekötése.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a villanysütő bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon sok tapasztalt szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.