Minőségi wc felújítás Salgótarjánban. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Vízszerelőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj vízszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb vízszerelőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 24 vízszerelő közül, 10400-19500 Ft/db áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a wc felújítás! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Salgótarjánban közelében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 vízszerelő most online

József

József

Ingyenes kiszallas.

Laszló

Laszló

erdekel.

Andras

Andras

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a wc felújítás Salgótarjánban?

10400 - 19500 Ft/db

A legjobb vízszerelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező vízszerelőt!

Üdv!Keressen bizalommal,munkáimra teljes körű garanciát vállalok! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Szekrény festés, Festés 50% engedmennyel, Ereszdeszka festés, makulatúrázás, erkély betonozás

  • Wc felújítás

    2300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, profi segítséget kaptunk.

Tonyoo
2 éve
Jenő N.
Jenő N. 3100 Salgótarján Online

Díjmentesen felmérjük a munkát és árajánlatot is adunk. Minőség-ellenőrtesi teszt is van. rövid határidővel vállaljuk fürdőszobák felújítását, átalakítását. tervezés és kivitelezés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Kád felújítás; Wc burkolás, Hideg - és Melegburkolás, beton festés

    3400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Víz-gáz és fűtésszerelés, tervezéssel és átadással volt elvégezve. Amit tapasztaltam. készséges tájékoztatás, javaslat, vélemény a feltett kérdéseimre. A megbeszélt időben munkakezdés, a munka végén illetve közben is a munkaterület rendbetétele. megbízható minőségi munka. Ilyen kivitelezőt kívánok mindenkinek.

Ákos K.
Ákos K. 3104 Salgótarján Online

Fürdőszoba Otthon felújítás ötletek, képek, inspirációk. Okosotthon. Fürdőszoba, nappali, garázs, gyerekszoba, konyha ötletek, megvalósítások. Nézze meg. Építkezés. Kedvezmények. Lakberendezés. Szolgáltatások: Lakberendezés, Fürdőszoba, Konyha. Amiket vállalok: Fürdőszoba csempe felújítás; Panel wc felújítás, Új Fürdő, profi munka 4-5 nap, ház festés

    2400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Jó tapasztalatom volt Nyári Tiborékkal. Hamar el tudtam érni őket, rugalmasak voltak az szerelés időpontjának kiválasztásánál, korrekt tájékoztatást adtak az árakról, (nem volt semmi plusz meglepetés), és szép munkát végeztek. Csak ajánlani tudom őket.

Régi fürdőszoba bontásától a teljesen új és egyedi megépítéséig teljeskörű... Feladatok amiket vállalok: Panel fürdőszoba felújítás; Lakótelepi wc felújítás, Fürdő felújítás 6 napon belül, mennyezet festés

    2000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Már másnap kaptam időpontot a nem működő villanybojleremhez.Pontosan érkeztek és gyorsan,tisztán dolgoztak.Teljeskörűen felújították a bojlerem.Kedvesen hasznos tanácsokkal láttak el a bojler használatával kapcsolatban.A megbeszélt árat fizettem.Köszönöm a mai munkájukat és kedvességüket.Ezután is őket fogom hívni a bojler karbantartásához.Tiszta szívből ajánlom mindenkinek.

Máté V.
Máté V. 3141 Salgótarján Online

Precíz tervezés, minőségi munka kedvező áron, rövid vállalási határidővel. Ingyen felmérés. Lakások, házak, panellakások fürdőszobájának minőségi megújítása rövid időn belül. Kedvező, megfizethető ár. Profi szakemberekkel. Rövid határidővel. Főbb szolgáltatásaink: Fürdőkád lefolyó szerelés; Wc hátfal felújítás, Fürdő felújítás 5 napon belül, fal csiszolás

    2200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Az év végén, a két ünnep között, pár óra alatt kijöttek a Hajdú bojlerem szervizelni. Minden típushoz van alkatrészük. Korrekt, felkészült csapat.

Péter V.
Péter V. 3104 Salgótarján Online

Precíz tervezés, minőségi munka kedvező áron, rövid vállalási határidővel. Ingyen felmérés. Lakások, házak, panellakások fürdőszobájának minőségi megújítása rövid időn belül. Kedvező, megfizethető ár. Rövid határidővel. Profi szakemberekkel. Szolgáltatásaink: Akril kád felújítás; Wc csempézés, Fürdőszoba Kivitelezés - 7 nap, ház festés

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Gyors szerelés és könnyű elérhetőség!

Rendeld meg vízszerelő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy vízszerelő wc felújítás közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Wc felújítás: mennyi az ára Salgótarjánban?

Salgótarjánban a wc felújítás átlagos ára 5400 - 10100 Ft/m2. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós véleményeket?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok vízszerelőt Salgótarjánban?

Most 17 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést WC FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy vízszerelő?

Egy vízszerelő ezzel a feladattal bízható meg: wc felújítás vagy bármilyen hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy vízszerelő segítségét?

Egy megbízható vízszerelő a wc felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: wc felújítás?

A wc felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy vízszerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.