Festés előtti falmosás Szeged területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 67 szobafestő közül, 900-1700 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szegeden bérelj fel a legjobb szakembereket a festés előtti falmosás! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Szegeden környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

10 szobafestő most online

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Gabor

Gabor

A környeken vagyok.

adam

adam

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a festés előtti falmosás Szegeden?

900 - 1700 Ft/nm

A legjobb szobafestők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Legyen szó csak festésről, burkolásról vagy fürdőszoba felújításról keressen bizalommal Feladatok amiket vállalok: Fűtéscső festés, Garanciával, Nemesvakolat festés, makulatúra, belső válaszfalazás

  • Festés előtti falmosás

    3900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

PJ.

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, víz-gáz-fűtés, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Lakásfelújítás. Garanciával. Generálkivitelezés. Főbb szolgáltatásaink: Mennyezet festés, Ingyenes felméréssel, Régi kőporos vakolat festés, fal glettélés, épület burkolás

    3000 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Pontos, gyors, precíz

Kézzel festett, egyedi faldekoráció készítése megrendelésre! Díszítőfestés, graffiti. Díszítőfestés, egyedi festett faldekoráció tervezéstől a kivitelezésig. Falfestés. Szolgáltatások: Tűzfalfestés, Iroda dekoráció, Beltéri dekorációs festés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Régi kőporos vakolat festés, Festés, Meszelés, szobafestés, alap betonozás

    4700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Megbizhattalan

Peti Peti
2 éve

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Kulcsrakész házak. Generálkivitelezés. Ház- és lakásfelújítás. Fő profilunk: Festés hengerrel, Ingyenes felméréssel, Konyhabútor festés, hőszigetelés, mészkő oldalfal és padló burkolás

    2000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Bús Kálmán egy nagyszerű és megbizható szakember. odafigyelt az igényeinkre tervezéskor, figyelembe véve az anyagi keretünket és remek ötletekkel látott el minket a kivitelezés során amit nagyon szépen köszönjük. Nagyon elégedettek vagyunk, csak ajánlani tudom.

Vállaljuk lakása, háza teljeskörű felújítását tapasztalt szakemberekkel, határidőre. Generálkivitelező szakembereink több évtizedes tapasztalatot tesznek minden munkánkba. Gipszkartonozás. Generálkivitelezés. Ingyenes ajánlatkérés. Festés. Csatornázás. Feladatok amiket vállalok: Tetőfestés, Garanciával, Fűtéscső festés, mintás tapétázás, WC burkolás

    1800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Meg voltunk a szakember munkájával elégedve.

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, víz-gáz-fűtés, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Generálkivitelezés. Garanciával. Lakásfelújítás. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Meszelés, Szobafestés azonnal, Lambéria festés, kisebb munkát, mészkő

    4500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Rendkívül korrekt és megbízható kivitelező, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő festés előtti falmosás közben Szegeden

Népszerű kérdés

Festés előtti falmosás: mennyi a munkadíj Szegeden?

Szegeden a festés előtti falmosás átlagos ára 3600 - 6800 Ft/óra. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi értékeléseket?

Szegeden a festés előtti falmosás szolgáltatáshoz már 66 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Szegeden?

Most 51 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FESTÉS ELŐTTI FALMOSÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: festés előtti falmosás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi szobafestő segítségét?

Egy profi szobafestő a festés előtti falmosás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: festés előtti falmosás?

A festés előtti falmosás és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy szobafestőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.