Teljes körű mennyezeti repedések eltüntetése Szegeden. Az Ön igényeire szabva!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 74 szobafestő közül! Korrekt mennyezeti repedések eltüntetése árak — 1000-2000 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Szegeden! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Szegeden környezetében dolgozó szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

11 szobafestő most online

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Erik

Erik

Ma is elvallalom.

Miklós

Miklós

Mennyibe kerül a mennyezeti repedések eltüntetése Szegeden?

1000 - 2000 Ft/nm

A legjobb szobafestők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Válassz okosan mások segítségével. Kérj be több ajánlatot is ingyen! Ingyenes ajánlat kérés. Ügyfél értékelések. Írásban vagy telefonon. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Festés hengerrel, Szobafestő Budapest, környéke, Festés hengerrel, lakás festés, lépcső

  • Mennyezeti repedések eltüntetése

    5100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon meg voltunk elégedve. Pontos, precíz szakember. Másnak is ajánlom.

27 éve a szakmában vagyok,nálam a precízitás és tisztaság a motto. Fontos számomra a megrendelő elégedettsége. Referenciával,garanciával és számla képesen dolgozunk. Fő profilunk: Falfestés szivaccsal, Lakásfelújítás 3év garanciával, Régi kőporos vakolat festés, gipszkarton falak építése, csempe leverés

    4600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon köszönöm Barta Úrnak és csapatának.Megvoltam elégedve a munkájukkal,gyorsak, precízek és türelmesek voltak.Mindenkinek csak ajánlani tudom

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Ajánlat 24 órán belül. Mennyezetvakolás. Főbb szolgáltatásaink: Vakolás oldalfal (1,5cm mészhabarcs) téglafelületre durva vakolat; Kültéri glettelés, Kérjen ajánlatot 1 perc alatt, lakásfelújítás

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Fürdőszoba felújjítással bíztuk meg Barta úrékat korrekt megbízható gyors tiszta munkát kaptunk a megbeszélt áron. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Tisztasági festés fehérrel, Festés színnel palettáról ? Ön elképzeli - Én Megvalósítom. Falak javítása - Előkészítése, festés több rétegben, Nincs várakozás, azonnal kezdünk. Festő Eger. Amiket vállalok: Radiátorcső festés, Minőségi munka, Parketta festés, makulatúra, linóleum bontás

    5300 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Festést és tapétázást bíztunk rá. Az ajánlatkérésre gyorsan reagált. A megbeszélt időpontban jött és korrekt árat adott meg, így Őt választottuk. Precíz szakszerű munkát végeztek. Nem bántuk meg, hogy Őt bíztuk meg a munkával.

Visszaadjuk fürdőkádja fényét! Tartós megoldás. Magyarország legrégebbi szolgáltatója. 30 éve működünk - Válasszon minket! Kádfestés bontás nélkül, esztétikus megoldás. Szolgáltatásaink: Szekrény festés, Kiváló ár/érték arány (tipp), Ereszdeszka festés, makulatúra, homlokzat burkolás

    5100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Istvánnal egy kis munkáról egyeztettünk. Gyorsan keresett az ajánlatkérés után, de utána sajnos napokig halasztotta a találkozót, ami végül is nem valósult meg. Sajnos ezeken az alkalmakon amikor vártuk még nem is jelezte, hogy nem tud jönni, csak amikor mi hívtuk őt. Biztos jó szakember, de az ajánlatadás kezelése is fontos része ennek. Sok szakinak inkább gondot okoznak a kis munkák, ilyenkor még az is jobb lenne szerintem ha magasabb kiszállási díjjal számolnának, mint az, hogy alig foglalkoznak a munkával.

Szobafestés rövid határidővel, precíz szakemberekkel. Tisztasági festés megfizethető áron. Amiket vállalok: Gyerekszoba falfestés, Tisztasági Falfestés, Tetőfestés, illesztős tapétázás, erkély betonozás

    5500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Lakásfelújításhoz vettük igénybe Barta úrék segítségét. A festésnél segítettek a színválasztásnál, tanácsot adtak hogyan lehetne feldobni a lakásunkat dekor tapétával. A végeredmény teljes megelégedésünkre szolgált. Szépen precízen dogloznak. Csak ajánlani tudom őket. A kávénkat is nagyon szerették. :) Köszönjük!

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő mennyezeti repedések eltüntetése közben Szegeden

Népszerű kérdés

Mennyezeti repedések eltüntetése: mennyibe kerül Szegeden?

Szegeden a mennyezeti repedések eltüntetése átlagos ára 3700 - 6900 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valódi értékeléseket?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Szegeden?

Most 45 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MENNYEZETI REPEDÉSEK ELTÜNTETÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált szobafestőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: mennyezeti repedések eltüntetése.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy szobafestő segítségét?

Egy jó szobafestő a mennyezeti repedések eltüntetése mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: mennyezeti repedések eltüntetése?

A mennyezeti repedések eltüntetése és összes részfeladata ide sorolható. Egy szobafestőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.