Teljes körű parketta javítás Szegeden. Az Ön igényeire szabva!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb parkettázókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 64 parkettázó közül, 3400-6500 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szegeden bérelj fel a legjobb szakembereket a parketta javítás! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Szegeden környékén található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

10 parkettázó most online

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Peter

Peter

A környeken vagyok.

Rudolf

Rudolf

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a parketta javítás Szegeden?

3400 - 6500 Ft/nm

A legjobb parkettázók Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Mindenre kiterjedő lakásfelújítás, családi ház külső – belső felújítása profi csapattal. Otthona teljes körű felújítása: burkolás, parkettázás, ajtó-, ablak csere, gipszkartonozás. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: linóleum padló; pvc padló lerakása; laminált parketta lerakása. Parketta javítás, csiszolás

  • Parketta javítás

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Túl drága

Szép napot, több mind 14 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1500 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8300 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6400 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2600 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7500 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6600 Ft /㎡

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Jófejek és tájékozottak az ott dolgozók!

Porcs
2 éve

parketta csiszolás 5,500-Ft-tól, komplett parketta felújítás akció. Parketta, Padló lerakás. 30 év tapszatalat Főbb szolgáltatásaink: laminált padló; laminált padló küszöbnél; lőrinc parketta. Prémium német laminált padló

    1800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Minden ami egy fürdőszobából kell!!

Hívjon most! Ingyenesen felmérjük, és akár már a helyszínen árajánlatot adunk. GYORS ÁRAJÁNLAT ADÁS. Akár 1 nap alatt elkészül. Árajánlat 1 NAPON BELÜL. Feladatok amiket vállalok: tekercses vinyl padló; gumi padló; régi parketta felújítása. Vízálló vinyl padló otthonába

    5200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Hatalmas árúkészlet!

Szép napot, több mind 18 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Hagyományos parketta rakása: 7300 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5700 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1300 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 10200 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6500 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2200 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2200 Ft /㎡

    3700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Széles kínálat

Szép napot, több mind 13 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2800 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2100 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7500 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6900 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1300 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 11100 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5900 Ft /㎡

    2500 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Szakértelem!

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó parketta javítás közben Szegeden

Népszerű kérdés

Parketta javítás: mennyibe kerül Szegeden?

Szegeden a parketta javítás átlagos díja 6200 - 11600 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Parkettázók - mi alapján válasszunk Szegeden?

Szegeden a parketta javítás szolgáltatáshoz már 59 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok parkettázót Szegeden?

Jelenleg 45 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést PARKETTA JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok parkettázót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált parkettázót hívnod amennyiben a következőre van szükséged: parketta javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi parkettázó segítségét?

Egy megbízható parkettázó a parketta javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha parkettázót hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!