Szalagparketta lerakása Szegeden tapasztalt szakemberekkel!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb parkettázókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 70 parkettázó közül! Korrekt szalagparketta lerakása árak — 4000-7500 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Szegeden! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Szegeden közelében dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

11 parkettázó most online

Zsolt

Zsolt

A környeken vagyok.

Gabor

Gabor

Ingyenes kiszallas.

Sandor

Sandor

erdekel.

Mennyibe kerül a szalagparketta lerakása Szegeden?

4000 - 7500 Ft/nm

A legjobb parkettázók Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Vízálló, ezért bármilyen helyiségében alkalmazható, rendkívül karcálló és jól tisztítható. Fürdőszobában is alkalmazható, antibakteriális, élethű felületek, hideg érzet nélkül. Főbb szolgáltatásaink: műanyag padló; járólap hatású laminált padló; műanyag parketta. A laminált padló szabályos és szakszerű lerakása lépésről lépésre

  • Szalagparketta lerakása

    3800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Az árak csak részben vannak feltüntetve !Az eladók a számítógépel és a mobiltelefonnal vannak elfoglalva .

Az online kalkulátorunk azonnal segít megbecsülni a parketta felújítás várható költségeit. Ilyen parketta árak mellett a felújítás jó ötlet, csak válassz megfelelő parkettást. Amiket vállalok: laminált padló falra; öntapadós pvc padló; befag parketta. Árak 2.999 Ft/m2-től

    4700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Segítőkész, kedves személyzet. Széles választék.

Szép napot, több mind 19 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 9900 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5500 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7200 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6800 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1100 Ft /㎡

    3000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Kiváló termékek óriási választék.

Kültéri falak vakolása és festése. Szobafestés, mázolás és tapétázás szakemberekkel. Önnek csak a színeket kell kiválasztani, mi gondoskodunk a minőségről és mennyiségről. Parkettázás. Generálkivitelezés. Kőműves Munkák. Kertrendezés. Víz- Fűtésszerelés. Amiket vállalok: vinyl padló; design vinyl padló; csepel parketta. Felújítás

    2800 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Szép árúkínálat, szakértelem.

Parketta csiszolás 5,500-Ft-tól, komplett parketta felújítás akció. Megfizethető árak. 20 éves tapasztalat. Professzionális munka. Rengeteg referencia. Szolgáltatásaink: vinyl padló lerakása csempére; laminált padló festése; modern parketta. Parketta hézagolása javitása.

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Szuper

Szép napot, több mind 21 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. HParketta csiszolás-lakkozás: 5400 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8400 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6700 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2900 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6200 Ft /㎡

    2200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Rugalmas, segítőkész, hozzáértő eladók dolgoznak ezen a helyen.

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó szalagparketta lerakása közben Szegeden

Népszerű kérdés

Szalagparketta lerakása: mennyi az ára Szegeden?

Szegeden a szalagparketta lerakása átlagára 3700 - 6900 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi értékeléseket?

Szegeden a szalagparketta lerakása szolgáltatáshoz már 70 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok parkettázót Szegeden?

Ebben a pillanatban 54 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZALAGPARKETTA LERAKÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok parkettázót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált parkettázót hívnod ha a következőre van szükséged: szalagparketta lerakása.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi parkettázó segítségét?

Egy jó parkettázó a szalagparketta lerakása mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha parkettázót hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!