Porszívó motor javítás: erre van szükséged Szegeden és környékén?

Porszívó Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj porszívó szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 17 porszívó szerelő közül! Korrekt porszívó motor javítás árak: 5000-9500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szegeden! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Szegeden környezetében elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

3 porszívó szerelő most online

adam

adam

Еrdekel.

Mihaly

Mihaly

Sok tapasztalatom van

Tamas

Tamas

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a porszívó motor javítás Szegeden?

5000 - 9500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb porszívó szerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező porszívó szerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Klíma Telepítés, Klíma Karbantartás, Klíma Töltés és Szivárgás Vizsgálat Azonnal. Gondolkozik A Klímahűtésen? Kérjen Árajánlatot Még Ma! Teljeskörű Szolgáltatás. Országosan. Korrekt Árak. Klíma Fűtésre is. Árajánlat szinte Azonnal.

  • Porszívó motor javítás

    5200 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Gyors volt a javítás és szakszerű. Az ott dolgozó kedves és segítőkész. Ritka az ilyen korrekt szerviz, csak ajánlani tudom. :)

A megoldások embere vagyok. Kérjen időpontot diszpécserünktől ma, és képesített szakembereink megoldják a problémát! Fix árakon, kis határidővel javítjuk mosogatógépét márkától függetlenül.

    3500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Kicsit megkésve adom ugyan...De Szuper és gyors csapat! Németországból rendelt, Ausztriában használt, majd Magyarországon tönkrement monitoromat eltudták intézni, hogy garanciában javítsák. Nem volt két hét mire visszakaptam. Hatalmas respect nekik, ment az 5 *

Csaba vagyok. A porszívózás is lehet szórakozás! Próbálja ki a Rowenta porszívóit és győződjön meg róla. Rowenta vezeték nélküli rúdporszívók. Kábel nélkül, porzsák nélkül. Energiaosztály A. 5 év garancia a motorra. Kemény felület tisztítása. Rendkívül csendes.

    3500 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Koszonom a gyors munkat! Ugyesek es kedvesek!

Üdv Gábor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Mosógépek Mosogatógépek Szárítógépek Villany tűzhelyek Sütők Főzölapok Szervize. Országosan.

    3500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Az egy órás várakozási idő csak fél lett, olyan gyorsak a srácok! Tökéletes a kijelző színe, köszönöm szépen! HIGHLY RECOMMENDED!

Kedves érdeklődő! Mosógépek, Mosogatógépek, Szárítógépek, Bojlerek, sütők Főzőlapok Javítása Duguláselhárítás, Beázások megszüntetése. Víz-villanyszerelés zárak ajtók ablakok javítása és cseréje stb. Kérem hívjon a megadott telefonszámon és küldjük a megfelelő szakembert otthonába.

    4300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Gastroback kávéfőzőmet meglehetősen gyorsan szervizeltèk. Köszönöm az alapos ès korrekt munkát Ferenc, csak ìgy tovább!

Rendelj porszívó szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy porszívó szerelő porszívó motor javítás közben Szegeden

Népszerű kérdés

Porszívó motor javítás: mennyi a munkadíj Szegeden?

Szegeden a porszívó motor javítás átlagos ára 5300 - 9900 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok igazi értékeléseket?

Szegeden az autókárpit tisztítás szolgáltatáshoz már 30 értékelést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok porszívó szerelőt Szegeden?

Most 23 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓKÁRPIT TISZTÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk porszívó szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autótisztítót keresned amennyiben a következőre van szükséged: autókárpit tisztítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó porszívó szerelő?

Egy jó autótisztító pontos árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha porszívó szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!