Telefon üveg karc javítás: erre van szükséged Szegeden és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 24 telefon szerelő közül! Korrekt telefon üveg karc javítás árak — 4500-8400 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szegeden! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szegeden közelében dolgozó szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 telefon szerelő most online

Gabor

Gabor

Еrdekel.

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Róbert

Róbert

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon üveg karc javítás Szegeden?

4500 - 8400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

A megoldások embere vagyok. Minőségi szórakozás, csodás fotók és hatékony munkavégzés bárhol, bármikor. A készülék hibájával ezeket veszíted el. És ezeket kapod vissza, amikor megjavítjuk Samsung Galaxy telefonod.

Főbb szolgáltatásaink:, törött kijelző javítás, mobiltelefon javítás, telefon pixelhiba javítás, telefon kijelző karc javítás, telefon bekapcsoló gomb javítás

  • Telefon üveg karc javítás

    7000 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

A vele való interakció minden várakozást felülmúlt, a legnagyobb dicséretet érdemli! Annyira érti a technológiát, hogy ugyanazon az áron több értéket nyújt, mint a hirdetett!

Szeged dolgozom, megyében is! Számítógép, laptop, tablet vagy telefon az adat mindenhonnan elveszhet, megsérülhet. Hozd be hozzánk és Mi mindent megteszünk azért, hogy megmentsük a fájlokat!

Amiket vállalok:, telefon üveg karc javítás, telefon akkumulátor csere, kijelző javítás, törött kijelző telefon adatmentés, iphone 5s akkumulátor csere

    6100 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsan dolgozott, 40-45 perc után végzett, kicserélte a kiégett akkumulátort és a képernyőt.

Üdvözlöm a profilomon. Galaxy okostelefonok készülékek szervize • Expressz javítások • Élettartam garancia • Időpontfoglalás Galaxy okostelefonok szervizeinkben

Szerviz szolgáltatásunk:, telefon lcd kijelző javítás, telefon akkumulátor csere, törött telefon kijelző javítás, telefon újratelepítés, telefon érintőképernyő javítás

    3500 Ft

A legjobb telefonszervíz a városban. Gyors, megbízható, pontos. Mindig kedvesek az ügyfelekkel. Több márkájú telefont vittem már ide, gyorsan, jó áron javították, egyikkel se volt utána gond.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon üveg karc javítás közben Szegeden

Népszerű kérdés

Telefon üveg karc javítás: mennyi a munkadíj Szegeden?

Szegeden a telefon üveg karc javítás átlagára 6800 - 12800 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valódi értékeléseket?

Szegeden a porsche szerviz szolgáltatáshoz már 25 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Szegeden?

Jelenleg 19 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PORSCHE SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: porsche szerviz.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a porsche szerviz mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik feladatok tartoznak ehhez: telefon üveg karc javítás?

A porsche szerviz és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.