Nemzetközi szállítás: erre van szükséged Szegeden és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 26 teherszállító közül! Korrekt nemzetközi szállítás árak: 2200-4200 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szegeden! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Szegeden környékén elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 teherszállító most online

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Istvan

Istvan

Mennyibe kerül a nemzetközi szállítás Szegeden?

2200 - 4200 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb teherszállítók Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

Üdv János vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Minőségi szórakozás, csodás fotók és hatékony munkavégzés bárhol, bármikor. A készülék hibájával ezeket veszíted el. És ezeket kapod vissza, amikor megjavítjuk Samsung Galaxy telefonod.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, iphone se akkumulátor csere, kijelző csere, telefon kamera lencse javítás, telefon hangszóró javítás, iphone 8 plus akkumulátor csere

  • Nemzetközi szállítás

    4900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Gyors és tiszta. Kicseréltem az iPhone 7 készülékem üvegét és akkumulátorát. Bónuszként a telefonon lévő összes lyukat leporolták. Kellemes.

Kedves érdeklődő! Számítógép, laptop, tablet vagy telefon az adat mindenhonnan elveszhet, megsérülhet. Hozd be hozzánk és Mi mindent megteszünk azért, hogy megmentsük a fájlokat!

Szolgáltatásaink:, telefon hangszóró javítás, telefon töltő javítás, vezetékes telefon javítás, mobiltelefon javítás, telefon kijelző karc javítás

    6800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon gyorsan és nagyon jól megoldotta a mikrofon problémáját!

Üdvözlöm! Szerviz szolgáltatásunk:, iphone 5s akkumulátor csere, kijelző javítás, telefon kamera javítás, telefon töltő javítás, telefon kamera lencse javítás

Szolgáltatásaink:, telefon mikrofon javítás, betört telefon kijelző javítás, törött kijelző telefon adatmentés, kijelző csere, képernyő csere

    5700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Köszönöm szépen a segítséget, nagyon ajánlott! :)

Tisztelt megrendelők! Pénz visszafizetési garanciát vállalunk minden általunk beépített új alkatrészre, amennyiben elégedetlen lennél a végeredménnyel.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon bekapcsoló gomb javítás, xiaomi akkumulátor csere, beázott iphone javítás, iphone 6s akkumulátor csere, telefon hangszóró javítás

    5600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Köszönöm szépen! minden gyorsan és kiváló minőségben történt. a telefon most olyan, mintha új lenne!!!!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Főbb szolgáltatásaink:, vezetékes telefon javítás, telefon usb csatlakozó javítás, telefon javítás, telefon képernyő javítás, telefon kijelző karc javítás

Amiket vállalok:, samsung kijelző csere, huawei akkumulátor csere, telefon kamera javítás, képernyő csere, telefon töltő javítás

    6300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Feltettem néhány kérdést a telefonok működésével és különösen az akkumulátorral kapcsolatban, minden kérdésre teljes körű választ kaptam, amelyet tapasztalatokkal és személyes statisztikákkal támasztottak alá. Még az akkumulátorok jövőjéről is beszéltünk: a Tesla és a grafén akkumulátorok fejlesztéséről. Mindig jó, ha egy szakember nem csak a szakmájában jó, de a szociális készségek sem idegenek tőle :)

Üdvözlöm! Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon törött kijelző javítás, iphone 11 akkumulátor csere, telefon képernyő javítás, üvegkarc eltávolítás, kijelző javítás

Főbb szolgáltatásaink:, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon kijelző csere, képernyő csere, beázott iphone javítás, alcatel kijelző javítás

    6400 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsan felvették a kapcsolatot a vállalkozóval, időpontot egyeztetett, hazajött és gyorsan, hatékonyan elvégezte a munkát, mindenkinek ajánlom!

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító nemzetközi szállítás közben Szegeden

Népszerű kérdés

Nemzetközi szállítás: mennyibe kerül Szegeden?

Szegeden a nemzetközi szállítás átlagára 2200 - 4200 Ft. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok igazi értékeléseket?

Szegeden a nemzetközi szállítás szolgáltatáshoz már 34 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok teherszállítót Szegeden?

Most 26 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést NEMZETKÖZI SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk teherszállítót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált teherszállítót megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: nemzetközi szállítás.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy teherszállító segítségét?

Egy profi teherszállító a nemzetközi szállítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha teherszállítót hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!