Fa járóka összeszerelés Székesfehérvár területén!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj fa járókaösszeszerelő szakembert?

Ne menj tovább, a legkiválóbb szakembereket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Kérjen fa járóka összeszerelést Székesfehérváron 48 szakemberünk segítségével. Gyors és megbízható szolgáltatásunkra számíthat. Kattintson és ismerje meg részleteinket! Kapcsolatba léphetsz velünk az alábbi gombra kattintva. Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Székesfehérváron környékén található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindemellett INGYENES szolgáltatásunkat igénybe veheted! Válassz minket most!

6 fa járókaösszeszerelő most online

Tibor

Tibor

Érdekel.

Ionel

Ionel

Sok tapasztalatom van

Ionel

Ionel

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a fa járóka összeszerelés Székesfehérváron?

1800 - 3300 Ft/db

A legjobb fa járókaösszeszerelőok Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező fa járókaösszeszerelőt!

Kálmán M.
Kálmán M. 8019 Székesfehérvár Online

Tervezéstől a beépítésig. Gyors felmérés, egyedi gyártás, saját műhely Kérje ajánlatunkat! Komplex asztalos szolgáltatás a tervezéstől a gyártáson át a beépítésig. Kérjen ajánlatot. Méretre készített bútorok. Bútorgyártás. Konyhabútor tervezés. Egyedi bútorkészítés.

  • Fa járóka összeszerelés

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon nagy kínálattal és hatalmas kínálattal rendelkező lapszabászat. Hatalmas kiegészítő választék, korrekt kiszolgálás.

András Ö.
András Ö. 8000 Székesfehérvár Online

Akár aznapi ajánlatadást és elszállítást is tudjuk vállalni. Rövid határidőkkel dolgozunk. Vállaljuk kanapék, ülőgarnitúrák, antik bútorok teljes körű vagy...

    4500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Csodálatos vitrint készített ami tökéletesen illik az antik bútoraim mellé. Figyelembe vette a bútorok jellegzetességeit és felhasználta a vitrin tervezésénél, így az tökéletesen illeszkedik az enteriőrbe. Köszönöm!

Gábor K.
Gábor K. 8000 Székesfehérvár Online

Fotelek, székek, ülőgarnitúrák, franciaágyak kárpitozása, javítása. Budapesten és környékén. Kárpitos. Kárpotozás. Szolgáltatások: Kárpitos bútorok áthúzása, Autó ülés kárpitozás, Bőr bútorok kárpitozása.

    3600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Gipszkarton álmennyezet javítása, festése, szoruló ajtó javítása - ezeket a szolgáltatásokat kértem.Mindennel nagyon elégedett vagyok! Teljes meggyőződéssel ajánlom. Gáborral gyorsan és jól lehet kommunikálni. Amit ígér, pontosan betartja, időben, árban és minőségben is. Legközelebb is őt fogom választani.

György I.
György I. 8019 Székesfehérvár Online

Otthoni és irodabútorok tervezése, javítása gyors határidővel, Budapesten és környékén. Bútorok készítése, szerelése és javítása megfizethető árakon, garanciával!

    2900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Jó volt együtt dolgozni, köszönöm az ötleteket, és a kivitelezést is.

Viktor P.
Viktor P. 8019 Székesfehérvár Online

Konyhabútor, fürdőszobabútor, hálószobabútor szerelése, garanciával, gyors határidővel. 12 hónap garancia minden összeszerelésre. JYSK bútor szerelés. IKEA bútor szerelés.

    3800 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Múlt hónapban vettem igénybe a cég szolgáltatását nagy csalódással sajnos. A szakértelem majdnem teljes hiányával szállítottak és szereltek össze egy nagyobb bútort, több hibával, röpke 4-4,5 óra alatt, amit persze fel is számoltak a végösszegbe. Számlát nem kaptam, viszont a mai napig ütköznek ki problémák azáltal, ahogy "összeszerelték" a terméket...Enyhén szólva nem ajánlom...

Rendelj fa járókaösszeszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorasztalos fa járóka összeszerelés közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Fa járóka összeszerelés: mennyibe kerül Székesfehérváron?

Székesfehérváron a fa járóka összeszerelés átlagos ára 1000 - 2000 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorasztalosok - hogyan válasszunk Székesfehérváron?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bútorasztalost Székesfehérváron?

Most 30 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FA JÁRÓKA ÖSSZESZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk bútorasztalost?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált bútorasztalost megbíznod ha szükséged van erre: fa járóka összeszerelés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó bútorasztalos?

A jó bútorasztalos pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha bútorasztalost hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!