Hullámpala tető felújítás Székesfehérváron a te elképzeléseid szerint!

Tetőfedőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőfedő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 45 tetőfedő közül! Korrekt hullámpala tető felújítás árak — 3600-6800 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Székesfehérváron környezetében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

7 tetőfedő most online

Sándor

Sándor

A környeken vagyok.

Gábor

Gábor

Ingyenes kiszallas.

György

György

erdekel.

Mennyibe kerül a hullámpala tető felújítás Székesfehérváron?

3600 - 6800 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőfedők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőfedőt!

Dusán G.
Dusán G. 8019 Székesfehérvár Online

Minőségi tetőfedés, tetőfelújítás kedvező áron, garanciával az ország teljes területén. Profi tetőfedés, tetőfelújítás, ács és bádogos munkák kivitelezése rövid határidővel.

  • Hullámpala tető felújítás

    6100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Jó az árukészlete.

László M.
László M. 8000 Székesfehérvár Online

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható csapat. Kérjen díjmentes felmérést! Stresszmentes kivitelezési és felújítás az ország teljes területén. Válasszon minket!

    5100 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Jó helyi!

László B.
László B. 8000 Székesfehérvár Online

A teljes munkafázisra van kapacitás, Önnek csak gyönyörködnie kell az új tető látványában! Ereszcsatorna javítás. Tetőfedés. Bádogos munkák. Tetőjavítás. Szolgáltatások: Tetőfedés, tetőjavítás, Ereszcsatorna szerelés, SOS Cserepezés, SOS tetőjavítás.

    9400 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Köszönjük a profi munkát!

László L.
László L. 8019 Székesfehérvár Online

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható csapat. Kérjen díjmentes felmérést! Stresszmentes kivitelezési és felújítás az ország teljes területén. Válasszon minket! Ország teljes területén. Tételes árajánlat. Összeszokott csapat. Stresszmentes kivitelezés.

    5900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

A legjobb. Mindíg van ami kell nekem.

István G.
István G. 8000 Székesfehérvár Online

Tetőfedés és tetőfelújítás Magyarország egész területén. Válasszon profi, tapasztalt csapatot, akik minden tetőfedést és bádogos munkák megoldanak!

    6100 Ft

Megbeszélt időben el se jött, telefont fel se vette! Telefonszám ugyanaz, mint SOS Tetőfedő. Ott is lepontoztam.

Rendelj tetőfedő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőfedő hullámpala tető felújítás közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Hullámpala tető felújítás: mennyibe kerül Székesfehérváron?

Székesfehérváron a hullámpala tető felújítás átlagára 2700 - 5100 Ft/nm. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tetőfedők - mi alapján választhatunk Székesfehérváron?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek tetőfedőt Székesfehérváron?

Jelenleg 35 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést HULLÁMPALA TETŐ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk tetőfedőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható tetőfedőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: hullámpala tető felújítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy tetőfedő segítségét?

Egy jó tetőfedő a hullámpala tető felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha tetőfedőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!