Jamo hangszóró javítás: erre van szükséged Székesfehérváron és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 15 hangszóró szerelő közül! Korrekt jamo hangszóró javítás árak: 7000-13100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Székesfehérváron környezetében található szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 hangszóró szerelő most online

Pál

Pál

Еrdekel.

Károly

Károly

Sok tapasztalatom van

Gábor

Gábor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a jamo hangszóró javítás Székesfehérváron?

7000 - 13100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

György K.
György K. 8000 Székesfehérvár Online

1991-óta foglalkozunk szórakoztató elektronikai készülékek javításával. Több évtizedes tapasztalattal és felkészülten várjuk a javításra szoruló készülékeket. Ha meghibásodott a készüléke, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal. Várjuk megrendeléseiket személyesen vagy a telefonszámainkon. Érdeklődéseiket, kérdéseiket is szívesen fogadjuk. Kérjük, keressenek! Várjuk megrendeléseiket.

  • Jamo hangszóró javítás

    7000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon türelmes és megértő ember, mestere a szakmájának! Segített neki gyorsan és hatékonyan megoldani a problémát).

Ada Gujka
2 éve
István J.
István J. 8000 Székesfehérvár Online

Nem kapható már video? Miért nem javíttatja meg velünk? Most még van alkatrész, de ahogy a videok kifogytak az üzletekből, úgy holnap már lehet, hogy alkatrész sem lesz. Ne halogassa tovább! Hozza be még ma szervizünkbe és mi olcsón és gyorsan megjavítjuk Önnek!

    5200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Köszönjük a gyors és magas színvonalú munkát. Ajánlom!

Radován O.
Radován O. 8000 Székesfehérvár Online

Többen kérdezték, hogy betört kijelzőt lehet-e javítani, illetve mennyibe kerülne a javítás. A betört kijelző nem javítható!!! A kijelző cseréje többe kerülne, mintha venne egy új készüléket, tehát nem gazdaságos, ezért nem rendelünk. Természetesen, ha szerez egy másik készüléket, működő kijelzővel, akkor vállaljuk a cserét egyik készülékből a másikba.

    5300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, pontos és olcsó. Mindenképpen és szívből ajánlom a mestert!

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő jamo hangszóró javítás közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Jamo hangszóró javítás: mennyi az ára Székesfehérváron?

Székesfehérváron a jamo hangszóró javítás átlagos díja 4600 - 8700 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valós értékeléseket?

Székesfehérváron a jamo hangszóró javítás szolgáltatáshoz már 20 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok hangszóró szerelőt Székesfehérváron?

Most 15 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést JAMO HANGSZÓRÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk hangszóró szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált hangszóró szerelőt hívnod amennyiben erre van szükséged: jamo hangszóró javítás.

Népszerű kérdés

Mihez kérhetjük egy profi hangszóró szerelő segítségét?

Egy profi hangszóró szerelő a jamo hangszóró javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen esetben van szükséged a következőre: hangszóró szerelő?

Ha egy megbízható hangszóró szerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A jamo hangszóró javítás és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.