További állások munkakeresőknek Székesfehérváron

Ui ux

Mobil app tervezés, kb 15-20 oldal, küldök inspirációt és kézzel rajzolt tervet

Olasz Kozmetikai márka webdisegn tervezése.Kepanyagok,iconok

Olasz Kozmetikai márka weboldal tervezése.Kepanyagok,iconok

Life is Like applikáció fejlesztés

Jó napot kívánok! A social media területén jártas mobil applikáció készítő szakembert keresek hosszú távra, folyamatos fejlesztéssel. Alapkoncepció: Life is Like (LIL) Számos szavazásos, lájkgyűjtős, videó nézős, bekövetős verseny létezik, hazánkban és szerte a világban, ennek katalizátoraként szeretnék készíttetni egy olyan mobil applikációt, ahol a beregisztrált személyek, mint a Life is Like egymást segítő csoport tagjai összefogva hatékonyabb eredményt érnek el. A regisztrálást követően crediteket gyűjthet a tag, azzal, hogy a többi regisztrált tag által feltöltött link felugrik és ott végrehajtja a lájkolást, bekövetést stb., a megszerzett creditjeit pedig úgy tudja felhasználni, hogy az általa feltöltött link pedig másoknál ugrik fel., és azt lájkolják. Ennél a végeredmény sokkal cizelláltabb lenne, ez most csak az alapötlet, amire várom a reakciót. A lényeg, hogy egy igazságos rendszert szeretnék létrehozni, ahol a tagok részére a befektetett energiával egyenértékű ellenszolgáltatás párosul. Ezt szeretném tovább finomítani, most a teljes verziót nem kívánok elárulni, mert az már az üzleti titok kategóriába tartozik és akkor fogom részletesen kifejteni, ha sikerül megállapodnunk a termék fejlesztésében. Várom szíves visszajelzésüket, hogy a projekt megvalósításban részt kívánnak-e venni. Pozitív válasz esetén a következő lépés a részletek megbeszélése és az Önök árajánlatának megtétele. Üdvözlettel: Bánki Károly ** ***-****

Egy társkereső alkalmazás design-tervezése

Egy egyszerű, új társkereső alkalmazást szeretnék megterveztetni rövid határidővel. A fejlesztőim már elkezdték az alkalmazás fejlesztését.

Webáruház új designjának a megtervezése, eseti webdesign feladatok (online kalkulátorok, aloldalak tervezése)

A fenti feladatra keresünk tapasztalattal, és referenciával rendelkező webdesignert. Kérem a jelentkezéshez referencia csatolását, valamint óradíj feltüntetését, illetve néhány tipikus feladat elvégzésének az átlag díjának a feltüntetését. Referencia, illetve óradíj feltüntetése nélkül nem tudjuk értelmezni a jelentkezéseket.

Elementor - Wordpress oldal beállítás

Tervezze meg a mobil alkalmazást

Egyszerű egymenüs alkalmazást szeretnék telefonra amit lehet publikálni a play áruházban illetve az app Storeban

Mobil UI designer keresek

Sziasztok! Egy Mobil UI designert keresünk egy elektromos autós töltőket összegző útvonaltervező alkalmazás desingn-jának megtervezéséhez. Ha érdekel a projekt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot.

Weboldal webshop elkészítse

Online fotó kurzust készítettem és ennek kellene weboldal ahol el lehet adni

Regisztrálj és értesülj azonnal az új munkákról elsőként

Jelentkezz magánemberek által meghirdetett feladatok elvégzésére akkor, amikor neked kényelmes, és kapd meg a munkadíjat rögtön utána

Keress pénzt azzal, amihez értesz

Havonta több mint 2000 megbízás egyéni megrendelőktől országosan

Kérdésed van?

Hívj minket, ha ez könnyebb - mi itt vagyunk, hogy segítsünk

06 (70) 212-42-06
Mi az átlagos órabér junior grafikus állás esetén Székesfehérváron?
Mennyi a munkadíj: junior grafikus állás? A legtöbb szakember junior grafikus állás esetén Székesfehérváron feladatonként eltérő árajánlatot ad. Az órabért általában 3100-5100 Ft-ban határozzák meg, míg egy teljes nap ára átlagosan 20000-42000 Ft. Az árajánlatok az elmúlt 3 hónapban 15%-kal nőttek.
Hol keressem ezt: junior grafikus állás?
Milyen fajta feladatok elérhetőek?
Hogy választanak ki engem egy feladat elvégzésére?
Mi a garancia arra, hogy ez nem átverés?