Tégla szállítás: erre van szükséged Székesfehérváron és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 36 teherszállító közül! Korrekt tégla szállítás árak: 1700-3200 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Székesfehérváron közelében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 teherszállító most online

Janos

Janos

Ingyenes kiszallas.

Istvan

Istvan

Szállítás 0-24

Mihaly

Mihaly

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a tégla szállítás Székesfehérváron?

1700 - 3200 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb teherszállítók Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

Tisztelt megrendelők! Ügyfél visszajelzések alapján az ügyfeleink 54,7%-a visszatérő ügyfél.

Amiket vállalok:, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon újratelepítés, képernyő csere, samsung telefon üvegcsere, iphone 6s akkumulátor csere

  • Tégla szállítás

    3700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Nagyszerű mesterember, nagyon ajánlott! Újra jelentkezni fogok!

Attila vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Szervizünket, és a lehető leggyorsabban megjavítjuk készüléked ! Akkumulátor csere. Töltés javítás. Szoftveres javítások. Kijelző csere. Szolgáltatások: Kijelző csere, Akkumulátor csere, Töltés javítás.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon pixelhiba javítás, üvegfólia telefonra felhelyezés, telefon bekapcsoló gomb javítás, kijelző javítás, telefon üveg karc javítás

    4500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Remek mesterember! Minden időben, régóta kerestem szakembert.

A megoldások embere vagyok. Szolgáltatásaink:, üvegkarc eltávolítás, vezetékes telefon javítás, iphone 6s akkumulátor csere, üvegfólia telefonra felhelyezés, telefon érintőképernyő javítás

Kiegészítő szolgáltatásaink:, üvegfólia telefonra felhelyezés, telefon törött kijelző javítás, iphone se akkumulátor csere, telefon kamera javítás, telefon kamera javítás

    3600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, pontos és olcsó. Mindenképpen és szívből ajánlom a mestert!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal. Kijelző és akkumulátor csere akár azonnal, extra költségek nélkül. márkafüggetlen szerviz. minőség, precizitás. időpont foglalás. szerviz

Kiegészítő szolgáltatásaink:, samsung akkumulátor csere, telefon lcd kijelző javítás, vezetékes csengő szerelés, iphone 11 akkumulátor csere, telefon lcd kijelző javítás

    3700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Mindent a legmagasabb színvonalon csinált. Nagyon elégedett vagyok a munkával. Köszönöm.

Lajos S.
Lajos S. 8900 Zalaegerszeg Online

A megoldások embere vagyok. Főbb szolgáltatásaink:, telefon javítás, kijelző csere, telefon hangszóró javítás, iphone se akkumulátor csere, telefon kamera javítás

Főbb szolgáltatásaink:, telefon mikrofon javítás, telefon hangszóró javítás, telefon adatmentés, telefon szoftver javítás, törött telefon kijelző javítás

    6700 Ft

Szuper mester! Udvarias, profi. Egy óra alatt megjavítottam egy halott kamerát.

Zsolt H.
Zsolt H. 8900 Zalaegerszeg Online

Tisztelt Érdeklődő! Beázás, WC-be esett, Fürdőkádba esett, Sós víz érte, Gyorsan lemerül az akkumulátor, Összetört a kijelző, Megrepedt a kijelző, Elvált a kerettől a képernyő, Betört LCD, Nem tölt, Nem veszi a töltést, Lassan töltődik fel, Kikapcsolgat, Alacsony akku töltöttségnél kikapcsol, Nem működik a Bluetooth, Nem működik a WI-FI, Kiszürkült a WI-FI, Pixelhibás a kijelző, Szalagkábel hiba, Dock csatlakozó hiba, Lightning konnektor hiba, Mikrofon hiba, Hangszóró hiba, Beszédhangszóró halk, Beszédhangszóró hibásan működik, Hátlpi kamera hiba, Előlapi kamera hiba, Vaku hibás, Közelségszenzor hiba, Nem érzékeli a SIM kártyát, Nincs szolgáltatás, Hibás jelkód, iPhone letiltva, Ujjlenyomat érzékelő nem működik, Home gomb hibás, Power gomb nem érzékel, némító kapcsoló nem működik, Elhajlott készülékház, Billentyűzet hibás, kamera hibás, Alaplap javítás, Alaplap hiba, Alaplap csere, Alaplapi csatlakozó hiba, Töltő IC hiba, Touch IC hiba, Jack aljzat csere, USB port nem működik, USB-C csatlakozó csere, Szoftverfrissítés nem megy végig, iTunes hiba, Hibakód.

Szerviz szolgáltatásunk:, törött kijelző telefon adatmentés, telefon üveg karc javítás, iphone 8 plus akkumulátor csere, samsung kijelző csere, telefon képernyő javítás

    4800 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Mint mindig, most is pontos, kiváló mesterember. Már a 3. alkalommal használom ezt a szolgáltatást. Újra meg fogom csinálni.

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító tégla szállítás közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Tégla szállítás: mennyibe kerül Székesfehérváron?

Székesfehérváron a tégla szállítás átlagos ára 1700 - 3200 Ft. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Teherszállítók - hogyan választhatunk Székesfehérváron?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek teherszállítót Székesfehérváron?

Most 36 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TÉGLA SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk teherszállítót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható teherszállítót hívnod amennyiben a következőre van szükséged: tégla szállítás.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi teherszállító segítségét?

Egy jó teherszállító a tégla szállítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: tégla szállítás?

A tégla szállítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy teherszállítót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.